Wpis z mikrobloga

@DunningKruger: tak? no cóż, jest taki mechanizm jak data retention. jest to mechanizm logów z serwerów DHCP operatorów internetowych (nie tylko DHCP, ale w 90%). polega to na zapisaniu czasu początkowego lease'a i czasu końca ważności lease'a.

jeśli jesteś taki pewien, że spotkałeś na Wykopie typa chorego na łeb, mam propozycję. spreparuję stronę, wejdziesz na nią, i jeśli masz internet u mojego operatora, to Cię namierzę i przekażę Ci wiadomość prywatną
@DunningKruger: tak myślałem, brak odpowiedzi. dzieciaku, idź i wyjdź z internetów. to, co wrzucasz i to, w jakim tonie to opisujesz, to propagowanie wojny napastniczej. i tak, o ile będziesz miał pecha, zainteresują się Tobą służby, nawet jeśli bawisz się w zwykłego trolla.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
tak myślałem, brak odpowiedzi. dzieciaku, idź i wyjdź z internetów. to, co wrzucasz i to, w jakim tonie to opisujesz, to propagowanie wojny napastniczej. i tak, o ile będziesz miał pecha, zainteresują się Tobą służby, nawet jeśli bawisz się w zwykłego trolla.


@manjan: napisał typ odpisujący po 21,37 sekundach xD

BOŻEEEEE NIEEEE NIE WRZUCAJ MEMUW SZKALUJONYCH WOJSKO NIEEEE BO PRZEGRAMY BUAHAHAHA

ahahahaha xD