Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
gdzie to trzeba pokazywać fujarę?
@Rogi_: Kiedyś na komisji wojskowej wszyscy rozbierali się do bielizny i po kolei chodzili za kotarę gdzie trzeba było ściągnąć gacie.
  • Odpowiedz
@Ziombello: dlatego trzeba mówić wprost ze zmuszanie kogoś do służby wojskowej jest robieniem z tego człowieka zasobu, chodzącego mięsa które nie ma prawa do własnego zdania
  • Odpowiedz
@Mavelleyn: @Ziombello: A teraz pomyślcie sobie takie sytuacje z kobietami, że mają obowiązek się stawić, rozebrać przed "lekarzami", a ci mogliby by oceniać ich miejsca intymne albo nawet dotykać, po prostu abstrakcja, a dla mężczyzn to chleb powszedni.
  • Odpowiedz
@niewiemjakinickwybrac: kur*a typie czy ty właśnie porównałeś lekarza do którego kobiety idą z własnej woli do komisji wojskowej, przed którą według obowiązującego prawa masz obowiązek się stawić, inaczej Ci nasr*ją w papierach i skażą na ograniczenie wolności/grzywnę, a sama komisja ocenia cię pod kątem czy w razie wojny władza może cię posłać na pierwszą linię jako mięso armatnie, nie pytając cię w najmniejszym stopniu o Twoje zdanie czy w ogóle chcesz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
gdzie to trzeba pokazywać fujarę?

@Rogi_: Kiedyś na komisji wojskowej wszyscy rozbierali się do bielizny i po kolei chodzili za kotarę gdzie trzeba było ściągnąć gacie.

@Ziombello: nie kiedyś, bo nadal tak jest. Kilka lat temu byłem na komisji, wszyscy musieli na korytarzu rozebrać się do gaci i wchodzić pojedynczo do gabinetu gdzie czekało kilku podstarzałych wojskowych i lekarka. Trzeba było pokręcić się wokół żeby cię obejrzeli czy wygląda się
  • Odpowiedz
a zmuszanie kogoś do pokazywania miejsc intymnych w tym przypadku to zinstytucjonalizowane molestowanie seksualne.


@Mavelleyn: Powiedz to urologowi, który sprawdzał czy nie masz stulejki ()
  • Odpowiedz
@PapaSar: nikt mi nie sprawdzał bo nie mam - gdyby była taka potrzeba to bym z WŁASNEJ WOLI poszedł do lekarza - bo lekarz ma docelowo pomóc, natomiast kwalifikacja wojskowa to typowo inwentaryzacja w celu określenia przydatności mięsa armatniego.
  • Odpowiedz