Wpis z mikrobloga

Siemaneczko moje nieruchomościowe mordeczki.

Jak tam sytuacja na nieruchomościowym froncie? Rosną? Spadają? @mickpl @pastibox i inni zacni spadkowicze - łapiecie się na promocję hehe 2%? Bo ja przebieram nóżkami, żeby się załapać. Ceny będą znów leciały #tudemun

Jak wszyscy zaczną się "rzucać" na ta hehe promocje 2%, to ceny urosną, czy spadną? Jak to było ostatnio przy niskich stopach i takiej promocji? chyba urosło, co nie?

#nieruchomosci
  • 10
@mrsomeone: Ja tam nie narzekam , zarabiam głównie w dewizach, albo w złotówkach po aktualnym kursie NBP-A. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I PiS mi doł tyle, co nikt mi nie doł. Trzeba tylko umić się ustawić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CaptainSparrow: "ja tam..." :) Ty to nie rynek... 2 miliony brakujących mieszkań :P rozumiesz przecież pojęcie skali - skoro zarabiasz w dewizach - więc wiesz o co mi chodzi. Zamozny klient będzie miał łatwiej, ale średnia dostanie kopniaka między kulen.

@CaptainSparrow: ja się nie zalapie niestety bo pierwsze mieszkanie izu dawno kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale myślę że i tak skorzystam bo wzrosną ceny mieszkań, albo w razie czego łatwiej sprzedać będzie, a nie wiadomo co się szykuję.

A co do tego całego programu kredyt2procrnt to uważam że skończy się jak zawsze z PISem i nie będzie niestety tak jak by wszyscy chcieli. Będą problemy ze
a nie wiadomo co się szykuję.


@BHN_LLU: Co masz na myśli ? Wojnę w Polsce? Mało prawdopodobne. To już prędzej byśmy wszyscy padli na popromienna xD Wiesz co Ruskie mogą? Gdyby Polska była Dareczkiem, to mogłaby odpowiedzieć jak poniżej ;)
C.....w - > a nie wiadomo co się szykuję.

@BHN_LLU: Co masz na myśli ? Wojnę w Pol...
Jak wszyscy zaczną się "rzucać" na ta hehe promocje 2%, to ceny urosną, czy spadną?


@CaptainSparrow: tam gdzie się da zrównają ceny do poziomu dopuszczalnego przez zdolność na 2% i będzie wyprzedaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
40 tysiecy ludzi dostanie kredyt i rzucą się na mieszkania których wtedy będzie już tylko 674 - i to takich najgorszych odpadów(przez ograniczoną podaż).
Biura deweloperskie i pośrednicze założą własna federacje freakfightową „własne m mma” (głupie ale z doświadczenia wiedza, że jak głupio i drogo to więcej chętnych). Uczestnicy będą się bić o kredyt drugiego uczestnika (i o spłatę na jego koszt) - w historii moment ten będzie porównywany do czasów gladiatorów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CaptainSparrow: nie wszyscy, bo będzie limit w ilości takich kredytów na rok, chyba około 30k jak ktoś liczył?

Plus jak były ostatnio takie programy w stylu rodzina na swoim, to ceny paradoksalnie dalej spadały, taki program nie miał wystarczającego wpływu żeby odwrócić trend na rynku, i tu raczej będzie podobnie patrząc na sytuację makroekonomiczną