Wpis z mikrobloga

@Bydlak420: Specjalnie dla Ciebie wyszczególniłem wszystkich, którzy zostali pojechani w ostatnim programie. No chyba bardziej równo się nie dało.

1. Podś#!$%@? z Kaczyńskiego (PiS)
2. Podś#!$%@? z Tuska (opozycja)
3. Podś#!$%@? z komendanta (PiS)
4. Podś#!$%@? z prezydenta
  • Odpowiedz
XD trzeba być naprawdę „głupkiem” żeby nie zauważyć wyraźnej tendencji. Debili po każdej stronie politycznej nie brakuje ale w tych programach z mazurkiem 90% to naśmiewanie się akurat z opozycji ¯\(ツ)/¯


@Bydlak420:

Ale to jest nieprawda. Po prostu kłamiesz bezczelnie a przygłupy cię jeszcze plusują. Nie oglądam wszystkich odcinków, część wyłączam gdy są zbyt żenujące, ale akurat ten świąteczny zobaczyłem... i gdzie tam masz 90%?

Żarty były i z Kaczora
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: dla funkcjonariuszy neuropy wyśmiewanie totalnej kompromitacji zwanej opozycją świadczy o stronniczości za to jechanie tylko po partii rządzącej to wyraz najwyższej formy obiektywizmu XD
Beka z politycznych troli opłacanych kopiejkami
  • Odpowiedz
@rakiwo: Widzisz, to jest właśnie symetryzm. Wyśmiewanie władzy jest częścią kontroli obywatelskiej, wyśmiewanie opozycji to zwykle dołączanie się do propagandy rządowej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@rakiwo: nieźle musisz mieć sprany łeb jeśli uważasz, że oni tam jadą z każdym po równo xD tyle grubych afer pisu, o których nawet nie wspomnieli, albo ten dzban Mazurek tylko zażartował, po czym przeszedł do omawiania jakiegoś mało znaczącego pierdnięcia jakiejś posłanki opozycji
  • Odpowiedz
@Bydlak420: mierzyłeś czas ze stoperem? Ja akurat od dawna słucham Mazurka i z pełnym przekonaniem bym strzelił, że jest mniej więcej pół na pół. Tylko was dupska bolą gdy ktoś nie jest oszołomiony nienawiścią do pisu.
  • Odpowiedz