Wpis z mikrobloga

Jeśli bulwersuje was jak działała policja na początku podczas zaginięcia Iwony czy podczas przesłuchań w sprawie Krystka to łapcie inną sprawę. Oni chyba tam mają wszystko gdzieś i to nie tylko na policji ale też w prokuraturze . Sprawa nie taka stara a więc nic się nie zmieniło https://wiadomosci.wp.pl/trojmiasto/bardzo-prosze-nie-gwalt-w-sopocie-ktorego-podobno-nie-bylo-tylko-w-wp-6483560978495105a?amp=1
#iwonawieczorek
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karteczkę z numerem telefonu do niego znaleźli na prawie pustym biurku Iwony. Jest w ogólnie dostępnych źródłach o tym. Chyba skrót myślowy autorki
  • Odpowiedz
@Jowo: zaznaczam że bez prawdziwych imion nie ma jak szukać powiązań. Część imion zmieniona. Wrzucam jako ciekawostkę. Teraz wyobraźcie sobie, że wy, czy jakaś bliska kobieta w śledztwie jesteście traktowani. Koszmar normalnie
  • Odpowiedz
@balatka: a skąd ja mam wiedzieć. Nie jestem autorem żebym znała szczegóły sprawy. Po prostu przy wyszukiwaniu informacji nt Iwony znalazłam i taki artykuł. Chyba kogoś po imieniu szukałam wpisując jeszcze Sopot i w powiązanych zdjęciach wyskoczyło. Niby nie powiązany artykuł ale jakoś mi śmierdzi. Postępowanie policji i prokuratury. Gdyby nie mąż to nic by ta sprawą nie poszła dalej. Jestem kobietą i jakby mi się coś takiego stało i
  • Odpowiedz