Wpis z mikrobloga

heh dzis powiedzialem mamie ze to chyba ostatnia moja wigilia bo w przyszlym roku chyba magik bedzie na co ona ze osoby ktore chca popelnic samobojstwo nie mowia o tym tylko to robia xD #motywacja #przegryw
  • 37
  • Odpowiedz
osoby ktore chca popelnic samobojstwo nie mowia o tym tylko to robia


@Qsdr: o tym że mówienie o samobójstwie, to tak naprawdę wołanie o pomoc, już nie wiedziała?
  • Odpowiedz
@Przypadkowy: no tak nie do końca. Po pierwsze to żadnych chorób psychicznych nie powinno się obśmiewać, po drugie dla mnie twoja wiadomość brzmi jakby to było jakieś dziwactwo nie na miejscu. A czemu miał tego nie powiedzieć jeśli to prawda? Chyba rodzinne wartości powinny polegać na tym, że go wspomogą, a nie że ważniejsze będzie udawanie zadowolonych, bo jest ważny dzień. Może właśnie w wigilię przemógł się żeby w ten sposób
  • Odpowiedz
no tak nie do końca.


@szybki_zuk: ale co tak nie do końca? Przecież prawdę napisałem, powtarzam.

Po pierwsze to żadnych chorób psychicznych nie powinno się obśmiewać, po drugie dla mnie twoja wiadomość brzmi jakby to było jakieś dziwactwo nie na miejscu.


@szybki_zuk: a ty wiesz, że on ma chorobę psychiczną? Całkiem nieźle go znasz po tym jednym wpisie. I nie obśmiewam - ja mu daję informację, że zachowuje się nienormalnie.
  • Odpowiedz
ale co tak nie do końca? Przecież prawdę napisałem, powtarzam.


@Przypadkowy: nie

a ty wiesz, że on ma chorobę psychiczną?


@Przypadkowy: ale weź ty czytaj ze zrozumieniem xD Nic takiego nie sugerowalem

I nie obśmiewam - ja mu daję informację, że zachowuje się nienormalnie.


@Przypadkowy: to jest normalne zachowanie dla kogoś kto cierpi. Miał udawać, że wszystko ok? xD Od czego jest #!$%@? rodzina? Od pomocy czy sztucznie dobrej
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: nie czytałem nie gniewaj się. Jeśli chcesz mnie przekonać, przemówienie o magiku przy Wigilii jest normalne, to nie uda ci się to. Jeśli nie czujesz nic nienormalnego w takim zachowaniu, to nie zrozumiemy się.
  • Odpowiedz