Wpis z mikrobloga

@mentalcel: Ogólnie najbardziej prawdopodobną i najprostszą do wyjaśnienia opcją jest to, że pojechała z kimś sprzed swojego domu, bądź została porwana.
Mój pierwszy post na tym tagu, zanim tak bardzo zacząłem interesować się sprawą, był o tym, że stawialbym na Patryka i jego dwóch kumpli.
Po pierwsze: kłamstwo w kwestii powrotu do domu.
Po drugie: motyw
Po trzecie: logowania telefonu
Po czwarte: zeznania, które zmieniał i były za każdym razem inne.
@mentalcel: Problemem jest tylko brak twardych dowodów. Nie ma zeznań żadnego świadka. Nikt z nich nie sypnął. Ciała nie odnaleziono. Jak więc kogoś można chociażby zatrzymać?
@Menosas: jeśli to Patryk,tzn że dokonał zbrodni doskonałej i jest niezłym "kozakiem" że przez 12 lat nic go nie ruszyło,a jeśli ktoś mu pomagał no to cała grupa jest twarda
Ja osobiście też prędzej typuję Patryka,niż ekipę Pawła.Może śledczy mają podobne wnioski i dlatego w mediach teraz jak i wcześniej pojawiają się doniesienia na temat Pawła,a o Patryku dużo mniej w mediach-może liczą że poczuje się bezkarny i popełni po tylu
@mentalcel: Był kilka razy przesłuchiwany i tyle wiadomo. Medialne zainteresowanie jego osobą zmalało. @kocham-pati-3: Tak, wspomniałem o tym w tamtym wpisie, że trochę mi to śmierdzi prowokacją, żeby zmusic kogoś innego do błędu. Po pierwszym głębszym zapoznaniu się ze sprawą i niedawnych informacjach o zatrzymaniach, takie naszły mnie wnioski. Śledczy na bank stosowali wiele prowokacji, więc i teraz na pewno coś wymyślili. Może założyli jakieś podsłuchy, puścili info o zatrzymaniu
@Menosas: no wygląda na niższą i drobniejsza,w dodatku na studniówce idzie w butach a na monitoringu bez,widzisz wszędzie można się doszukać "dziwnych" rzeczy w tej sprawie,jak ktoś dopiero się tym zainteresowal,tak jak Ty, to ma faktycznie takie "dziewicze" podejście,ja za długo to analizowałem przed laty,ciężko mi uwierzyć w takie proste rozwiązanie,ale biorę je pod uwagę jak najbardziej
@kocham-pati-3: O sprawie słyszałem od początku ale nigdy nie zagłębiałem się w temat. Ale odkąd zacząłem się nią interesować to w głowie przewinęło mi się z kilka teorii. Wszystko przez te powiązania, one strasznie zmieniają podejście. Nie wykluczam, że rozwiązanie jest inne, nawet jakieś bardzo skomplikowane ale z drugiej strony ten cały trójmiejski układ może tylko mydlić nam oczy. Odwracać uwagę od teorii, która zapewne była brana pod uwagę przez śledczych
Ja osobiście też prędzej typuję Patryka,niż ekipę Pawła.Może śledczy mają podobne wnioski i dlatego w mediach teraz jak i wcześniej pojawiają się doniesienia na temat Pawła,a o Patryku dużo mniej w mediach-może liczą że poczuje się bezkarny i popełni po tylu latach jakiś błąd.


@kocham-pati-3: wyglada jak patus
@Menosas: wg mnie oboje spotkali się w okolicach parku regana, jedno po alkoholu (mniej) drugie tez (bardziej). była kłotnia być może nieszczesliwe, śmiertlene uderzenie, potem wywiezienie ciała autem, moze z tymi koleżkami, ktorzy tydzien wczesniej ją uderzyli. logowania telefonu wskazuja ze gosc sie szybko przemieszczał. potem w zeznaniach nic nie wie o zadnym aucie (pewnie były tam jakieś ślady) trzech typków trzyma gebe na kłodkę i tyle...jej matka może o tym