Wpis z mikrobloga

@Serylek: generalnie nie powinni cię męczyć jak jesteś wymeldowany, jak dawno temu to spoko, ale jak nie dawno to tym z WCRu też to trzeba pisać, bo nie mają bazy połączonej z gminą, a poprostuj backup z jakiegoś tam dnia i te dwie bazy żyją swoim życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A masz jakąś konkretną listę zawodów, czy dalej ta sama, lekarz, informatyk, Mieciu od mechaniki?
@Serylek: kucharzy nawet, ale to trzeba być niespełna rozumu aby brać po zawodach ze szkoły średniej. Ja niby technik geodeta, ale po 4 zmianach zawodu przez 10 lat, dzięki bogu na IT nie mam papierka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mac_mod: Ale co jeżeli nie miałem kwalifikacji przeprowadzonej, przez lata nie miałem adresu zameldowania, dopiero teraz go wprowadziłem ale po 4 miesiącach usunąłem? Ja nawet nie wiem czy trafiłem do jakiejkolwiek bazy jakiegokolwiek WCRu :v
I chyba oni chcą by podawać im nowy adres a nie notkę o jego braku, wtedy chyba pod uwagę biorą ostatni jaki był. I to jest ciekawa kwestia właśnie...
@TheDrolix: jak nie masz kwalifikacji to chyba w ogóle nie biorą cie do tej bazy osób "docenionych" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo była mowa o osobach z kat. A i z papierami na te przydatne zawody dla armii.
@mac_mod: To to ja wiem, ale ciągle obowiązuje mnie kwalifikacja i to mnie ciekawi, czy istnieje w jakiejkolwiek bazie, dzięki której mogliby próbować się do mnie dostać. Szczególnie że przeprowadziłem się z jednego województwa do drugiego, także wybór WCRu jest szeroki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheDrolix: o kurcze to dość ciekawy przypadek masz, pytanie czy biorą tych co nie mieli kwalifikacji i ciągną na tą kwalifikacje, czy w ich biurokracji oni przepadają, zgaduje że nie, ale nic mnie nie zdziwi obecnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)