Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie dot. marketingu.

Elo
Ostatnio często pojawiającym się tematem jest niedomarketingowanie servera, czego oczywiście jestem świadomy. Adminowanie serwerem “na solo” wiąże się z tym, iż community spodziewa się, że chcę robić wszystko samemu od a do z - kodowanie, mapowanie, gmowanie, tworzenie contentu, zapowiedzi, marketingu itd. Jednak realnie chcę skupiać się na pierwszych trzech rzeczach, do których potrzebny jest faktyczny dostęp do servera. Sprawdzało się to przy dawniejszych i testowych edycjach, gdzie przez niestabilność servera celowo nie chciałem dużej liczby online, teraz to wygląda inaczej. Przy całej reszcie pomóc może community, w sprawach marketingowych nie potrzebujecie nic poza chęcią, pomysłami i ewentualnie rzucenia groszem mając pomysł na co wyłożyć. To wam jako community zależy na liczbie graczy i żywotności servera bardziej niż mi - poświęcam swój czas dla was, chociaż każdy wie, że wolałbym grać w fortnite xD. Dla mnie samo myślenie o reklamowaniu jest męczące i czasochłonne, wolę się skupiać wyłącznie na rzeczach, w których inni faktycznie nie mogą pomóc.

Jeśli kogoś poruszył mój wywód i faktycznie chce pomóc:
- od roku istnieje channel na discordzie, do którego mogę dorzucać zainteresowanych. Nie wymagam dołączania, możecie też pisać pw lub robić to bez kontaktu ze mną (rozdajo etc). Moje zaangażowanie w tym temacie chcę ograniczać do akceptowania lub komentowania i propozycji poprawek pomysłów, oraz ewentualnego dokonania płatności na już w pełni zaplanowany wydatek marketingowy (coś tam się z donejtów jeszcze ostało).

Przykłady w czym można pomóc:
- tworzenie grafik, bannerów, filmików (przykład - dzielnicowy, wolfy)
- robienie rozdajo na wykopie zaznaczając, że to z okazji wykopots (opis + nazwa w grafice etc). Oczywiście najłatwiej zrobić rozdajo wirtualnych kodów etc, gdzie nie trzeba zapieprzać do paczkomatu.
- wrzucanie info czy grafik na jakieś facebukowe grupki etc
- kontaktowanie się z strimerami lub innymi influencerami XD czy za sensowną kwotę wrzucą banner/ wspomną o servie/ zagrają.
- tworzenie wpisów do wrzucenia na stronkę czy tag, postów podbijających pod zapowiedziami na forach (można mi wysłać, a ja bym tylko wklejał i elo) ciekawszych niż moje typowe skopiowanie changeloga

Mam nadzieję, że pojawią się chętne osoby, lub przynajmniej dotrze dlaczego sam się nad tym nie skupiam, nara ;*
#wykopots #mirkots #tibia
Pobierz Geron - Ogłoszenie dot. marketingu.

Elo
Ostatnio często pojawiającym się tematem ...
źródło: comment_1671981847mTn9Yy1gw8skT4TbkoOb9x.jpg
  • 3