Wpis z mikrobloga

Rodzinka się zjechała a raczej chamsko wprosiła na święta. Z mama planowałyśmy już w maju ze święta będziemy spędzać tylko w kameralnym gronie bo nie chce się nam gotować i wolimy sobie zamówić catering i odgrzać jedynie. Wszyscy domownicy byli za tym pomysłem po za moja babcia która udawała ze niby jest okej i tez ten pomysł popiera. Niestety babcia wolała porządzić się w wigilie pojechałam po nią na stacje kolejowa. Na stacji zastaje babcie plus 3 ciotki i ich dzieci wiec ostatecznie liczba osób była większa niż może się zmieścić do auta. Ja mówię grzecznie babci ze trochę mnie tym zaskoczyła bo miała tylko ona przyjechać a tu niespodzianka więcej ludzi. Szybko dzwonię do mamy i tez słyszę już po jej głosie niezadowolenie z takiego obrotu sprawy. Przyjeżdżamy do domu a babcia ma do nas wszystkich pretensje , ze czemu mało na stole jedzenia i ze przecież nie starczy dla wszystkich. I z wigilii na 5 osób mamy wigilie na 14 i musiałam dzisiaj z mama kombinować z jedzeniem na obiad. Moja babcia nie widzi problemu w tym ze zaprosiła ciotki i ich dzieci do nas. Ciotki mnie ciagle na każdym kroku krytykują w stylu ,, widać ze się poprzewracało w głowie od nadmiaru gotówki” tak bo na pewno pieniądze wpłynęły na moja decyzje o tranzycji oraz nie chciały się ze mną połamać opłatkiem XD i ze spokojnych świat stały się koszmarne…
#swieta #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis
  • 10
@Kicia69: Następnym razem każ babci ogarnąć jedzenie, bo impreza była na tyle osób i nic dziwnego, że brakuje dla kogoś niezaproszonego przez gospodarza. Zwyczajnie obarcz ją winą i mów to przy ciotkach i poinformuj, że muszą sobie jedzenie zorganizować, bo ty teraz nie wiesz skąd to wytrzasnąć.
Jawnie im powiedz, że ty ich wcale nie zapraszałaś.
Babcia pewnie i ciotkom, i wam naściemniała.
Ciotkom, że je zapraszasz, a wam że przyjdzie
@Kicia69: Uwielbiam takie podejście - bo przecież zawsze święta razem spędzaliśmy, wszyscy muszą być! XD
Z ciekawości, zmieniłaś płeć? Czy w jaki sposób ta tranzycja się odbywa? Pytam serio, po prostu niedouczony jestem w tym temacie. Życzę Wesołych Świąt - pomimo idiotycznych ciotek.
@Kicia69: Właśnie moja rodzina to też takie chamy, nie cała oczywiście. Nie zapowiadają się, idzie i sobie ktoś coś w lodówce szuka, też były incydenty zapraszania jakichś bab obcych spoza rodziny. Co to ma być? xD A twoja babka widać ma ujemne IQ niestety, ale tak jest. A ciotki zazdroszczą pieniędzy. Trzymaj się tam
@Kicia69: Trzeba było wprost powiedzieć, że nie trzeba było brać ciotek oraz kuzynek, a teraz marudzić o brak odpowiedniej ilości wyżywienia, dlatego właśnie serdecznie nienawidzę świąt, bo wszyscy wokół wymyślają aż za dużo!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kicia69: istnieją ludzie, do których wręcz nie należy zwracać się uprzejmie, tylko walić twarde fakty, że #!$%@?ła, bo inaczej do niej nie trafi. Znam to doskonale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może nie jestem ukochanym wnuczkiem, ale niewiele mam sobie do zarzucenia w kwestii przemilczania niewygodnych faktów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kicia69: ale że wy się we własnym domu dajecie ujeżdżać jak kobyła to #!$%@? jestem pełen podziwu. A każ jej w końcu zamknąć mordę bo jak nie to będzie siedziała w następnym pociągu powrotnym. No ludzie