Wpis z mikrobloga

Post z cyklu jak kobiety niszczą wszystko czego się dotkną.

Gdyby nie Iwona Circle to Mexicano dalej mieszkałby w Białymstoku, bił matkę, pewnie z braku laku znowu zacząłby chodzić na szkolną, być może wróciłby też do oficjalnego picia żubrów. Dzień w którym Iwonka przygarnęła Jarosława tak naprawdę był dniem w którym umarło pod-uniwersum bobolskie. Jarek został wykastrowany ze wszystkiego - godności, męskości, charyzmy, własnego ja - z samca alfa zmienił się w samca omega i teraz zamiast łażenia po dachach biedronki o 4:00 rano możemy sobie pooglądać filmy Jarka pod pantoflem, jak np. czyści kurze przed świętami albo kupuje karpia #takaprawda
#kononowicz #mexicano #szkolna17 #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz Tetsuya - Post z cyklu jak kobiety niszczą wszystko czego się dotkną.

Gdyby nie Iw...
źródło: comment_16719675200iV1FIxDNwF4Zt4H4PWPKP.jpg
  • 12
@PZt37: nie obrażaj go bo on nie heteroseksualny, zreszta sam mówił. "Udowodniłem wam, że kobiet nienawidzę! i proszę po mnie nie jechać teraz, że jestem hetero, bo nie jestem hetero! Gdzie poszła kobieta?"
@Rudy207 Oj raczej nie, Ksiek jest skrzywiony psychicznie od urodzenia, a wychowanie i dzieciństwo jeszcze "wzmocniły" te zaburzenia.

Knur w wieku 20-30, co widać na starych foto nie był brzydkim chłopem, powiedziałbym nawet że jak na ówczesne standardy był wysoko. Mimo to baby nigdy nie miał.