Wpis z mikrobloga

Wykopki zrobiły ze sprawy Iwony Wieczorek spiskową teorię dziejów. Jak to jest możliwe, że przez kilkanaście lat śledczy nie mogą rozwiązać tej sprawy przy zaangażowaniu środków bezprecedensowych w historii polskiej kryminalistyki? Czy ktokolwiek z was dopuszcza do siebie taki scenariusz, że wracało sobie z dyski nad ranem paru #!$%@? Sebków, nieumyślnie potrącili Iwonę, ciało wrzucili do bagażnika i zakopali w lesie 100 km dalej...? Czy nie wydaje wam się to bardziej logiczne, niż wielka kospiracja pomiędzy półświatkiem, policją, binzesmenami, celebrytami i jakąś menedżerką klubu, która jest wplątana w zabójstwa na całym świecie - to w Egipcie, to w Karpaczu albo jeszcze innym razem w Sopocie, a wymiar sprawiedliwości może jej co najwyżej skończyć, co więcej, wszystko opisała w swojej powieści by dobitnie dać wyraz swojej bezkarności xD W tej całej bajeczce brakuje już tylko Adama Małysza, który jako ostatni był widziany w towarzystwie Iwony, gdy razem przy stoliku w klubie raczyli się herbatą Teekanne xD Nieźle poniosła was fantazja... #iwonawieczorek
przecietny_facet - Wykopki zrobiły ze sprawy Iwony Wieczorek spiskową teorię dziejów....

źródło: comment_1671926964uwXXdCG0GfnzwkH1I9deQM.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@przecietny_facet: wielokrotnie była sytuacja, że grubsze afery wywlekali internauci i presja społeczne zmusiła służby do pociągnięcia sprawców do odpowiedzialności. Już sam fakt nagonki na Blankę i jej szemrane interesy to duży sukces.
  • Odpowiedz
@przecietny_facet: ośmiesza ie Małyszem, ile to razy widziałem ten jego ryj na plakatach, w reklamach w tv, nie wmówisz mi że to jest przypadek. Jeżeli nie wierzysz, że on jest w to wplątany to nie ma już nadziei na odkrycie sedna tej sprawy.
  • Odpowiedz
@DyrektorMiauczuk: Ciekawe informacje można znaleźć na Twoim profilu
"jestem w takim punkcie życia, że posiadanie faceta nie ma najmniejszego sensu. Posiadając faceta, jestem jego "matką", muszę spełniać wszystkie podstawowe potrzeby, typu "obowiązki domowe" i inne takie gówno"

xD I wszystko jasne. Wiadomo czego dostaje baba bez bolca xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@przecietny_facet: Czemu przeszkadza Ci że ludzie interesują się takimi tajemniczymi sprawami? Ja widzę same plusy:
-presja społeczna na rozwiązanie sprawy
-dodatkowa warstwa weryfikacji przez tłum zainteresowanych
W sumie to tyle ale z minusów mam:
-pokazują że nie ufają bezrefleksyjnie kapitanowi państwo/policji
czyli w sumie to na plus
  • Odpowiedz
@przecietny_facet: czy ty skasowałeś mój komentarz bo cię wyjaśniłam? XDDDD nie ma problemu, misiu, powtórzę go.

Ten tekst który znalazłeś na moim profilu w odpowiedziach, to ironiczna odpowiedź do typa, który napisał dokładnie to samo, słowo w słowo, tylko z perspektywy faceta XDDDD

Ja #!$%@?
  • Odpowiedz