Wpis z mikrobloga

Jestem zadowolony. Wigilia minęła bardzo dobrze, w kameralnym gronie 3 osób. 3 osoby pozostałe przy życiu w tym kraju z mojej rodziny. Atmosfera była cudna, taka jak kiedyś. Wspominaliśmy tych członków rodziny, których z nami już nie ma. Potrawy były bardzo smaczne, babcia pochwaliła moją rybę po grecku. Obyło się bez nieprzyjemnych tematów. Zresztą rodzina zawsze była zgrana i kulturalna. Nie było nigdy świąt z kłótniami, czy jakimiś nieprzyjemnymi dyskusjami. Tak było i tym razem. Te osoby pozostałe z rodziny znają doskonale moją sytuację. Więc jej nie krytykują.

Złożyliśmy sobie życzenia, pośpiewaliśmy kolędy. Prezenty też były wspaniałe. Wielu się wogóle niespodziewałem. Widać, że się postarali i wykosztowali. Ja to deceniam. Oni też cieszyli się z moich. Chyba trafiłem w ich gusta.

Sam klimat był magiczny, taki jak dawniej. Dekoracje, muzyka itd. zrobiły swoje. Szkoda, że śniegu nie było, no ale cóż. Teraz będę rozpracowywał moje prezenty, podczas gdy goście będą spali. Później zamierzam spożywać trunek, oglądając film. Pomimo wszystkiego złego, wegetacji itd. ta wigilia była bardzo udana. Mam nadzieję, że wasze były równie dobre.
#przegryw
Van-der-Ledre - Jestem zadowolony. Wigilia minęła bardzo dobrze, w kameralnym gronie ...

źródło: comment_16719233068XS2DL2mbOxYZGwoR7sUGT.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Van-der-Ledre: w tym roku troche pojezdziłem po nocy z koniecznosci i teraz w mniejszych miejscowosciach to jest nagminne xd, najgorzej bylo pierwszy raz jak tego doswiadczylem, jade spokojnie pusta drogą i nagle w sekunde wszystko gasnie zupełna ciemnosc xd, az przyspieszylem i zaczalem wypatrywac jakiegos staku kosmicznego nade mna xdd
  • Odpowiedz