Wpis z mikrobloga

@Gustavo_Fring: to nie jest chad, to jest typ, który kilka lat temu się bał wyjść sam do sklepu i gdyby nie ja, to by pewnie siedział w piwnicy u rodziców i neetował
  • Odpowiedz
@Gustavo_Fring: ja z nim chodziłam w różne miejsca, zabierałam go na imprezy, nawet pisałam mu wiadomości do dziewczyny, która mu się podobała i mówiłam jak ma się zachować
  • Odpowiedz
on sam mówił jak się widzieliśmy w listopadzie, że wali 5 razy dziennie, więc tylko do tego nawiązuję ¯_(ツ)_/¯


@Zoyav: proszę pani, chętnie bym zaproponował pani wstęp na sylwestra w Katowicach w przyjaznym towarzystwie, ale zdaje się pani być osobą toksyczną. Przeznaczenie często daje znaki, które powinny zmusić nad do refleksji. Może powinna pani w końcu przeżyć sylwestra na tyle samotnego, który poruszy u pani procesy samodoskonalenia. Piąty sylwester samotny, a
  • Odpowiedz
@Zoyav: kobiety są beznadziejne, myślą tylko o tym aby wykorzystać faceta dla swoich egoistycznych pobudek, kiedy ten chciałby spędzić Sylwestra w inny sposób.

Zachowujesz się dokładnie tak samo jak on. Obije jesteście siebie warci. Zdecyduj się czy chcesz z nim spędzić czas i daj też coś od siebie, albo zamknij temat i szukaj czegoś innego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Zoyav: być może on nie jest wobec Ciebie w porządku, ale nie jesteś w tym zupełnie lepsza - Twoje wiadomości są po prostu poniżające, toksyczne
  • Odpowiedz