Wpis z mikrobloga

Imo aktualnie najlepiej btc i bnb, to dobrze trzymające się coiny. Z ETH to w sumie #!$%@? wie jak będzie bo według mnie to przehypowany projekt, no ale to moja opinia. Procentowo 80%btc 15%bnb 5%dot
@Tooca_rev ja osobiście nie jestem fanem stackowania jak w cosmos, wolę po prostu kupić i czekać tak jak to robię z bitcoinem, teraz jest taka faza rynku że ciężko robić coś innego niż czekanie na wzrosty chyba że ktoś ma głowę do tradingu czy futures. HODL i czekanie na wzrosty to chyba najlepsza opcja na teraz szczególnie że mamy btc po niecałe 17k a to naprawdę dobra cena, niezależnie czy spadnie jeszcze
No i w przypadku 100k warto myśleć o DCA i dywersyfikacji, według mnie najlepiej tego bitcoina a potem przy jakimś ustalonym punkcie przejść częścią w alty ale równie dobrze możesz trzymać w stable coinach i czekać na ciekawe ruchy rynku.
@Tooca_rev: jesli zakladasz ze na krypto bedzie kolejny bull market to najpewniejszym altem do spompowania jest Dogecoin. Obecnie dla mnie:
dogecoin > kazdy inny alt poza eth
Ryzyko inwestycji w doge jest znakomicie nizsze niz w dowolny inny alt. Nie masz pewnosci czy alt X bedzie pompowany i jak bardzo.