Wpis z mikrobloga

@Kundzio1500 nie chce nic markowego. Chcę jakiegoś helikoptra co sobie polatam dla nauki i zrobię kilka filmików i tyle więc nie zależy mi na jakości. Wiem że do 200 tylko coś z Ali kupię ale może chociaż ktoś doradzi co lepiej
@sirgorn w sumie tylko do zabawy żeby mieć podgląd live i zrobić kilka filmików więc totalna amatorka. Tylko chce żeby miał wymienne baterie żeby zabawa nie trwała 10 min
@kumpek20: 8K w tym dronie to chyba oznacza ilość wypowiedzianych słów na K gdy dron odleci w siną dal xD ostatnio Rudy z kanału "A ten znów o dronach" jakiegoś taniego drona proponował, ale to nadal blisko 1k zł było - lepiej kupić jakiegoś tello, sparka, mini 1, mini se, mini 2... itp
@kumpek20: w takim dronie za 200 złotych będziesz miał wideo jak z pierwszych telefonów komórkowych, mega roztrzęsione. Wstyd to będzie komuś pokazywać, bo tanie telefony przy tym to inna liga. Nic poza DJI tello używanym nie kupuj. Oczywiście używany DJI tello jest droższy niż 200zl.
Jak kupisz coś to zawołaj i wyślij wideo :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kumpek20: jak się szuka drona do 200zl "bo nie wiem czy mi się podoba, nie chce rozbić sprzętu za tysiące" to jest tak, jakby szukać prostytutki do 20zl - " bo nie wiem czy mi się spodoba, szkoda mi wydawać więcej za pierwszy raz " itd...

@hrumque kolego to nie elektorda xd ja już wiem że nie chce brnąć dalej w temat dronów więc nie potrzebuje dobrego sprzętu

@sirgorn jakikolwiek paramtert podawany od chińczyka nie jest prawdziwy także 8k to wiadomo że bujda :p