Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@SynJanusha z 104 z haczykiem. Dziś rano na wadze miałem 94,40

Zajęło mi to dwa miesiące.

Tipy: zacząć ;) nie pojadac miedzy posiłkami i wprowadzić zdrowsze produkty. Do tego zrezygnowałem całkowicie z cukru, kawy, słodyczy. Jem 3 posiłki po 400-500 kalorii i czasami jakieś winko wytrawne wieczorem i waga sama leci
via Android
  • 0
@SynJanusha jak napoje to woda, herbata, mięta, yerba mate. Będziesz pił te świństwa to poskaczesz w kolejce do lekarza.

I żeby nie było, ja też popełniłem ten błąd i piłem sobie cole, czy energetyka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@acuno: gratuluję, dobry wynik. Wtrące swoje dwa grosze: jeśli rzeczywiście przy twojej wadze jesz 1500kcal to się głodzisz i jest to niezdrowe. Kalkulator kalorii i deficyt na poziomie 200-300kcal przy spadku około 0.5-1 na tydzień jest bardzo dobrym wyjściem. Pozwala uniknąć sytuacji, że waga stanie. Dwa to sama kawa bez cukru i mleka wspomaga proces chudnięcia, nie ma w niej nic złego.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Ps. Obczaj sobie kaloryke
via Android
  • 1
@Joshuaa kawę przestałem pić, bo nie lubię gorzkiej ;)
Tak, wiem, że wino jest kaloryczne, ale nie chce rezygnować ze wszystkiego. Łapka wina, czy dwie z żoną wieczorem nie powinna zaszkodzić.

Czasami jem 4 posiłki. Zależy czybczuje głód. Jak nie, to uznałem, że organizm wie co robi :)
W nowym roku wybieram się do lekarza i c he zrobić wyniki właśnie żeby sprawdzić, czy moje odchudzanie jest zdrowe.

Dzięki za typy! Wesołych:)