Wpis z mikrobloga

Mam taką taryfę Play na Kartę Rok Ważności Konta to od 24 stycznia będę musiał wydać 100 zł, żeby przedłużyć konto o rok tak?
Jest gdzieś podobna oferta może, żeby przenieść numer, czy nagle wszyscy wycofują takie taryfy?
#play #operatorzykomorkowi
  • 12
  • Odpowiedz
@Stay12: poszperaj w znalezisku na ten temat tam ktoś polecał taryfę z dwoma numerami za grosze. Ewentualnie jakiś abonament dla "rodzin" ?
Sam jeszcze utrzymuję swój pierwszy numer który miałem w play ale chyba od nowego roku sobie go podaruję. Drugi numer w a2mobile.
  • Odpowiedz
@Stay12: W mobile vikings TEZ rok ważny numer a taniusio i super :) jak chcesz refa to dawaj znaka! Chyba jest miesiąc free i coś tam z gigabajtów które się kumulują :)
  • Odpowiedz
@Stay12: Myślę że żadnej gwarancji nikt ci nie da ale siedzę w mobile vikings juz parę lat nic nie płacąc i tam jakąkolwiek zmiana aktualnej oferty przy aktualnych podwyżkach była tylko na plus (ceny zostały i dorzucili więcej GB).
Najlepiej złapać standard i tyle, ja się bym totalnie nie martwił , zawsze możesz z supportem ich potwierdzić po świętach (napiszesz na czacie bez problemu i nie ma botów więc sama przyjemność)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest gdzieś podobna oferta może, żeby przenieść numer, czy nagle wszyscy wycofują takie taryfy?

@Stay12: Fakt Mobile - możesz przenieść się kodem USSD z innych taryf Play, czyli bez przechodzenia całego procesu przenoszenia numeru. Jest tam rok ważności konta, tanie rozmowy i SMS-y bez pakietu (0,15zł) oraz nolimit rozmów i SMS-ów za "do 15 zł".
https://www.faktmobile.pl/oferta/nowosci
  • Odpowiedz