Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1104
Wczoraj mój teść zagorzały zwolennik partii rządzącej powiedział że się szykuje fajna reforma KRUS.
Uwaga, on twierdzi że każdy kto ma opłacone 25 lat KRUS przejdzie na emeryturę niezależnie od wieku xDDDD
Jeszcze lepszym jest to że wg niego jego lata z ZUS i KRUS się SUMUJĄ i on już od nowego roku w wieku 51 lat idzie na emeryturę. Mam dylemat czy wyprowadzić go z błędu czy zapewnić bekę pracownikom KRUS bo po świętach z teściową jadą się dowiadywać jakie dokumenty potrzeba xD

#bekazpisu #heheszki
  • 61
@el_dreso: w życiu nie uświadamiaj, słuchaj i notuj a potem się do niego #!$%@?: poproś o pieniądze czy jakąś pomoc od samiuśkiego nowego roku i idź w zaparte, że PiS by czegoś takiego nie zrobił i teść cię oszukuje, że wcześniejsza emerytura go zmieniła, że stał się strasznym sknerą i potajemnie jeździ na wakacje a innym wmawia, że do pracy musi chodzić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 127
@el_dreso: powiedz teściowi, że to super wiadomość i cieszysz się jak nie wiem. Sam nie jesteś za PiS, ale w takim razie jednak na nich zagłosujesz w następnych wyborach, bo to dobra zmiana w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A później jak szambo wybije to powiedz, że na oszustów co Ci teścia okłamali nie masz zamiaru głosować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)