Wpis z mikrobloga

właśnie dlatego nie bierze się urlopów na przerwę świąteczno-noworoczną :)


@MvPancer: a to nie macie tak na co dzień w pracy? Tylko na święta się #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MvPancer: no jak sie ma prace, w której masz do poprawienia pół błedu dziennie to mozna sie #!$%@?, ale ja niestety pracuje w startupie i dziennie musze wypluwać kilka komponentów. Ktoś by sie zorientował, że nic nie robiłem przez tydzień
  • Odpowiedz
@MvPancer: Najgorszy tydzień w pracy miałem właśnie w przerwie. Koszmarny problem, nikogo do pomocy a czas na rozwiązanie taki jak zawsze.
  • Odpowiedz
timetracker


@fafel3: niby tak, ale jednak jak gdzieś jadę to nie chce mi sie brać laptopa firmowego żeby mieć dostęp do systemu i to wklepać. Został mi urlop to korzystam.
  • Odpowiedz
Tymczasem u mnie nadgodziny i ściąganie ludzi z urlopów - też it xD


@FateDestiny: u nas najgorszy okres to był listopad. Przypomnieli sobie że mają rzeczy do zrobienia do końca roku, o których sobie nie przypomnieli przez poprzednie 4 miesiące od wakacji i panie to musi być za 2 tygodnie gotowe, coś co normalnie trwałoby 2 miesiące.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cppguy: często tak mam, a nie pracuję w korpo. Jak już ogarnę papiery i budowa ruszy to lajty klapsy już mam. Czasem tylko szkolenie wprowadzające. No, poza ostatnią, gdzie co chwila coś rozwalili.
  • Odpowiedz