Wpis z mikrobloga

Miałem sytuację i nie wiem jak się zachować

Idę SB obok przystanku i jakiś Sebek 16lay w otoczneiu 2 Karyn rzucił mi pęta pod nogi
Patrzę na niego. A on do mnie #!$%@? #!$%@? na #!$%@? się patrzysz

Poszedłem dalej

Nie wiem jak się zachowywać w takich sytuacjach

Typ dresy ale 20kg palifajki no nic szczególnego
Nie wiem czmeu bałem się odezwać
Nie wiedziałem co zrobić

Jka się zachować w takiej sytuacji?

#ufc #boks #mma #mikrokoksy
#ksw #gownowpis #przegryw #wychodzimyzprzegrywu
elozapiekanka - Miałem sytuację i nie wiem jak się zachować 

Idę SB obok przystank...

źródło: comment_16717983619KwhiW7xhNOnHayu5zVGUw.jpg

Pobierz
  • 23
Nie wiem jak się zachowywać w takich sytuacjach


@elozapiekanka: Następnego jaki się przytrafi zmasakruj. Po prostu bez gadania #!$%@? mu od razu i masakruj systematycznie, aż zaleje się krwią i zacznie charczeć lub przeprosi, albo zacznie uciekać. Tylko wtedy ze spokojem ducha będziesz mógł ignorować wszystkich następnych wiedząc, że to ty decydujesz czy im darujesz, czy ich zabijesz i że odpuszczając właściwie ratujesz im życie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@elozapiekanka: Ja jestem jak najbardziej wulgarny, to jest jedyny język jaki rozumieją. Patola ma jakiś rodzaj respektu dla innej patoli, więc w razie czego to staram się przebić jego patolę swoją. Przykładowy dialog:
- #!$%@? #!$%@? na #!$%@? się patrzysz
- #!$%@?
- co #!$%@? powiedziałeś?
- odsuń się #!$%@? bo cię #!$%@?
Itp. itd. ale w w trakcie w ogóle nie zwalniam kroku, idę cały czas przed siebie, jedynie kątem
@elozapiekanka: nie znasz typa, może być naćpany, mieć nóż albo gaz w kieszeni, mieć dużo większe doświadczenie w boju niż Ty. Trzeba się z tym pogodzić ze patola zazwyczaj ma przewagę, ja takie sytuację ignoruje.

Pamiętaj, że jeżeli idziesz z kimś, to uniknięcie walki jest najlepszą formą ochrony tej osoby. Wiadomo, czesem nie ma opcji, bo jak chłop zacznie cie bić to już trzeba się bronić, ale to musi być ostateczność
@elozapiekanka: uwierz mi typ 60 kg nafurany mefedronem czy innym syfem jest w stanie zrobić Cię kaleką na całe życie. Dla takich ludzi wyjście na ulicę i zaczepianie ludzi to jest sens życia, mają #!$%@? to czy wstaną rano z obitym ryjem czy nie.