Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moze mi ktos wyjasnic fenomen chodzenia po klubach? Ostatnio zalozylem #tinder i mnostwo dziewczyn ma wpisane "chodzmy na techno; techenko; imprezy; chodzmy do (tu wpisz nazwe klubu xyz)". Chodzilem po klubach i czasem zdarza mi sie pojsc ze znajomymi ale zawsze sie tam nudze. Pije sie i giba do muzyki i tyle, czy ja czegos nie rozumiem? Zero interakcji z ludzmi, bo jest glosno i nie da sie porozmawiac, masa pijanych, nacpanych ludzi. Chyba ze tam sie chodzi poznawac ludzi to cofam to co napisalem, ale prosze wyjasnijcie. Jakby co to nie hejtuje, tylko chcialbym zrozumiec. Czesto znajomi mowia: stary, tam jest tak zajebiscie, dawaj pojdziemy. No i za kazdym razem jak ide to jest tak samo-chlanie i gibanie do muzyki, tak sie spedza czas od 23 do 4 nad ranem. Czasami jeszcze wychodzi sie do palarni lub na jakies siedziska i tam sie ewentualnie rozmawia z ludzmi, ale te rozmowy to jakis belkot pijanych lub nacpanych osob.
#klub #techno #imprezy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a571b285617606859986ff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Kluby w randkowaniu to czysta fizyczność i/lub hajs/fejm. Jak byłem te pare lat młodszy to chodziłem częściej nawet 2 razy w tygodniu, teraz mi się nie chce nawet jeśli bardzo lubię tańczyć.

Masa facetów chodzi tam bo myśli że coś wyrwie tylko zazwyczaj to Ci sami kolesie którzy muszą się #!$%@?ć, żeby w ogóle wyjść na parkiet. Jeśli nie lubisz tańczyć to uważam że klub to strata czasu.

Laski zazwyczaj
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo dziewczyny mogą sie dobrze bawic w klubach na wiele sposobów.

- Dla kobiet nie ma problemu żeby tańczyły z koleżankami. Znasz facetów, którzy chętnie by się pobujali z samymi koleżkami xD? Raczej nie więc kobiety są tam "samowystarczalne" jeśli chodzi o towarzystwo.
- Do kobiet ciągle będzie podbijać jakiś facet, więc jak trafi się jakiś przystojny to się z nim będzie bawić - jak nie to nie. Dla faceta
@AnonimoweMirkoWyznania nie musisz lubić. Ja też dużo jeździłem po klubach i to po kilkadziesiąt kilometrów jeśli nie set później mi przeszło teraz jeżdżę na festiwale bo z klubów wyrosłem. Lubię muzykę lubię się bawić i atmosfera tego typu imprez jak najbardziej mi pasowała