Wpis z mikrobloga

W czasie wczorajszego Twitter Spaces Musk stwierdził, że Twitter musi zostać przepisany od zera, bo cytując jego:

można dodawać coś do obecnego szalonego stosu technologicznego, albo przepisać wszystko na nowo.

Został więc wywołany przez Iana Browna, byłego pracownika Twittera (który odszedł na długo przed "erą" Muska, nie został przez niego zwolniony), aby powiedział pokrótce jak obecny stack technologiczny wygląda, co jest w nim takiego szalonego i czym on się różni od innych dużych systemów.

I teraz, przed obejrzeniem załączonego filmu i przeczytaniem poniższego spojlera z wyjaśnieniem, proszę o głos w krótkiej ankiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)



#twitter #elonmusk #neuropa

Co odpowiedział Musk?

  • Opowiedział rzeczowo 6.7% (2)
  • Nazwał Browna dupkiem i kretynem 93.3% (28)

Oddanych głosów: 30

C.....t - W czasie wczorajszego Twitter Spaces Musk stwierdził, że Twitter musi zosta...
  • 7
@Zwytkly: nie mam, ten wycinek tylko gdzieś mi się przewinął. Przejrzałem teraz nagrania z tego Spaces, które są na YouTube, ale wyglądają na przycięte, bo nie ma tego fragmentu, jakby wycięli początek i dopiero późniejszy moment dali jako start nagrania, na co wskazuje liczba osób słuchających tej dyskusji. Na tym, co wrzuciłem, było w tamtym momencie 21k osób, nagrania na YT zaczynają się, kiedy jest 27k osób. Łącząc to z tym,
@krzywy_kanister: widziałem to, ale no właśnie nie, bo ono zaczyna się, jak było tam już te ~29k ludzi. Początek jest na vimeo, co wyżej wrzuciłem link (niestety vimeo wymaga logowania do obejrzenia). W tym co wrzuciłeś brakuje początkowych kilku(nastu) minut, w tym tej opisywanej akcji.