Wpis z mikrobloga

@Kozajsza: Przecież ta kucopartia, której targetem są idioci, buduje cały swój kapitał na budowaniu oblężonej twierdzy i walki z wyimaginowanym wrogiem. Nie musi to mieć nic wspólnego z merytoryką. Trzeba utrzymywać narracje anty-systemowcow, rewolucjonistów i ciagle walczyć z „betonem”. Przy okazji rzucając słowa-klucze:

Lewactwo
Komunizm
Prawdziwy kapitalizm
Żydzi
LGBT

Do wyciagnięcia hajsu z subwencji wystarczy
@Kozajsza: Co za głąb XD jakby nie pis i ich debilna polityka, która nas wszystkich okrada, to nie kombinowali by na wadzę, pojemności, sztukach w pudełku. Dawniej jakoś tego nie było, kiedy jeszcze mieliśmy rządy które choć trochę dbały o równowagę w finansach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: tak działa kapitalizm połączony z komunizmem. Czyli komuniści utrudniają wszystko jak leci, niszczą państwo, gospodarke, walutę a kapitalisci starają się jeszcze jako tako funkcjonować by ludzie cokolwiek mieli w rozsądnych cenach i aby ich to aż tak nie bolało. Ale dzielni komuniści próbują dalej sprowadzić wszystko na ten sam równy poziom. Poziom biedy. I patrząc jak działa PiS to im się chyba uda
@Kozajsza a poza tym jeszcze dopisze, że ty jako wolny konsument masz prawo powiedzieć tak lub nie. Jeżeli ty i wielu innych będziecie mówić "nie" to wtedy przedsiębiorca zostanie zmuszony do obniżenia cen lub zwinięcia interesu.
@Kozajsza: xDDD
No tak, bo obecna inflacja to efekt kapitalizmu, a nie dzialan rzadu xD Pomijam fakt, ze jakby tak zrobila firma na wolnym rynku to po prostu bys nie kupil produktu i poszedl do innej, a dzialania rzadu powoduja, ze tak robi wiekszosc firm.