Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki, proszę Was o radę.
Jestem żołnierzem dobrowolnej i robiłem badania psychologiczne na zawodową. Testy zaliczyłem, a wywiadu już nie. Sięgając pamięcią do rozmowy w poszukiwaniu czegoś, co mogło mnie wkopać jedyną rzeczą, która mi się przypomina jest to, że powiedziałem o zespole Aspergera (diagnoza jeszcze za ICD-10). Na początku stycznia mam badanie odwoławcze i nie wiem od jakiej strony to ugryźć. Zastanawiam się czy nie przemilczeć tego faktu, ale pytania o kontakt z psychiatrą na wywiadach padają zawsze, więc musiałbym skłamać. Badania na rekrutacji przeszedłem bez problemów, mówiąc te same rzeczy co teraz. Jeśli to nie autyzm to za co psycholog mogła mnie uwalić? Powiedzieć nie była skora.
Poza tym wie ktoś jak wyglądają badania odwoławcze? Powtarza się badanie w całości czy tylko tam gdzie poległem? Z pojedynczym psychologiem czy komisją? Jak jest w Warszawie na Koszykowej?
#wojsko #psychologia #autyzm #asperger
  • 3
@Mysitrzcinka: nie znam sie, ale chyba jak chcesz pracować w służbach to cię prześwietlają dokładnie : gdzie byłeś, z czym się zgłaszałeś, na co się leczyłeś, więc jak powiesz że nic nie słyszałeś o żadnym psychiatrze to widzą jak na widelcu że kłamiesz