Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie umiem o niej zapomnieć. Mija juz prawie rok jak mnie zostawila. W tym czasie Były inne, był lepszy s--s byly lepsze emocje, a ona i tak jest ta jedyna. I nie, nie rucha sie teraz z chadami bo mam info z pierwszej ręki. Nie usunęła naszych wspólnych fotek z socjali, dalej nosi pierścionek zaręczynowy. Nie chce byc też ze mna i nigdy do mnie nie wróci. Jak to sobie ułożyć w głowie? Czas mial mnie wyleczyć, inne dziewczyny mialy mnie wyleczyć. Nic nie pomogło, gdy ja widzę, raz na pół roku, to poprostu wszystko wraca, mógłbym dla niej zrobić wszystko
#zwiazki #rozstanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a39303ac54d1c27d3bacaa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie chce do Ciebie wrócić, ale jednocześnie nosi pierścionek zaręczynowy i ma wspólne zdjęcia w social mediach? Może jednak powinniście to przepracować, pójść na terapię?
  • Odpowiedz
Ale jak to działa że nadal nosi pierścionek. Dla mnie trochę chora sytuacja. Generalnie naturalnym mi się wydaje, ze w momencie rozstania pierścionek Ci zwraca. A ta go jeszcze nadal nosi xd cmon
  • Odpowiedz
@J_Dilla: nie wiem, moja ex odchodząc nie oddala pierścionka, chciała go sobie zostawić, chciala też wziąć album ze zdjęciami, ale nie zdążyła bo miał wypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem, mi to ryje głowę.
  • Odpowiedz
CharyzmatycznaWybranka: Siłownia i sporty walki towarzyszą mi od +14 lat - nic tu nie zmienią. To przez święta, pierwsze bez niej od wielu lat. Napisałem jej wczuta sciane o tym ze nigdy nie przestane ja kochac ale teraz dam jej juz spokój. Chciałbym kiedyś zapomniec
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz