Wpis z mikrobloga

Chodzicie na siłownię, ćwiczycie coś? Piszę z ciekawości, bo tu co drugi wpis to thirst trap i jestem ciekaw jak odzwierciedlają zwyczaje ćwiczeniowe wykopkowych gejusów :P

#teczowepaski

ćwiczenie

  • często (3 albo więcej razy w tygodniu) 27.2% (22)
  • czasami (1-2 razy w tygodniu) 21.0% (17)
  • rzadko (2-4 razy w miesiącu) 7.4% (6)
  • rzadziej, albo w ogóle 44.4% (36)

Oddanych głosów: 81

  • 13
@Qlien: na siłownię nie chodzę, ale często uprawiam inne sporty. Najczęściej piłkę nożną teraz jak jest zimno na dworze to raz do dwóch razy w tygodniu na hali. Jak jest cieplej to do czterech razy w tygodniu gram. W wakacje to miałem okresy gdzie codziennie grałem. Do rowerem jeżdżę prawie codziennie czy to na dworzec, czy na korepetycje albo po prostu pojeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Qlien Tak i uważam, że warto, gdyż z odpowiednim podejściem efekty są bardzo widoczne. Tylko dopóki się naprawdę nie przyłożyłem, to rezultaty były średnie, dlatego jeśli ktoś planuje zacząć to polecam się wgłębić najpierw w temat, żeby nie szło to na marne.
Fajne jest też to, że dobra sylwetka dodaje jednak do pewności siebie, a kiedyś był u mnie z tym problem.
@Qlien W sumie jak chodziłem na siłkę to też tam nie brałem prysznica, tylko w domu bo się wstydziłem xd bez różnicy. Poza tym za siłkę płaciłem 120 zł (skutki mieszkania na zadupiu), więc te kilka pryszniców nie przebiłoby aż tak tej kwoty chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)