Wpis z mikrobloga

Ktoś testował Stimerexa (hardcore)? Jakie odczucia? Bo już prawie jestem obsrany patrząc na skład, a co dopiero jak wezmię jedną dawkę na 30 minut przed treningiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wcześniej jechałem na przedtreningowym mixie synefryny (sinterol) i kofeiny - około 500mg - ale czuję, że organizm za bardzo się przyzwyczaił i ostatni trening był naprawdę ciężki już po połowie...

#silownia #narkotykizawszespoko #zdrowie
R.....y - Ktoś testował Stimerexa (hardcore)? Jakie odczucia? Bo już prawie jestem ob...

źródło: comment_1671639378kiBLz8JNaFK8jHqSbugukr.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RdestWolny: Hi-Tech Pharmaceuticals to odpowiednik takiego naszego Olimpu. 80% produktów jest gówno warte.
Np tutaj: oczywiście proprietary blend, żeby nie pokazywać ile faktycznie jest danej substancji w produkcie; ephedra to nie to samo, co zakazana ephedrine; DMHA zamiast DMAA; reszta to ziółka wypełniacze. Wszystkie ich produkty tak wyglądają
@hetero_sapiens: @Red_Ducc: @Jakis_Leszek:

Dobra, podsumujmy:

kopsnąłem jedną dawkę 15-22 minut przed treningiem (+ 500 mg kofeiny) i przyszła moc. Na początku wszystko zaczęło mnie swędzieć i myślałem, że nie przestanie acz później przyszedł napływ energii ale bez jakiejś ekstazy. Po prostu nosiło mnie i motywacja lała się ze mnie jak pot pod koniec serii.

Podczas ćwiczeń poczułem boost na około 50% i w odróżnieniu od poprzedniego workoutu nie zmogło
@Jakis_Leszek: Jak pisałem na początku - zacząłem od synefryny ale po krótkim czasie organizm się przyzwyczaił, chociaż dawkowałem sobie racjonalnie. Wzbogacenie o sporą dawkę Kofeiny nie pomogło na dłuższą metę i treningi, mimo że dokładałem sobie ciężarów też z głową, były z dnia na dzień bardziej męczące. Na domiar złego czasami miałem problemy z zaśnięciem przez pobudzenie, które w ogóle nie przekładało się na wytrzymałość. No ale muszę wykończyć jeszcze dwa
@RdestWolny: nie myślałeś o phenylopiracetamie?

Mocno wpływa na wydolność i mocniej czuć prace mięśnia. Nie przypadkiem został zbanowany przez komisje antydopingowaXD

synefryna łojezu kiedys próbowałem i jak obrzydliwe negatywnie wchodziło na serce chyba gorzej niż duże dawki pseudoefedryny.

Kreatyny używasz?

ale nie wściekłego swędzenia, odczuwalnego boostu energii i lekkiego wzrostu termogenezy


Ciekawe ktora z substancji powoduje swędzenie, wyrzut histaminy…
#!$%@? wie co w tym jestxD czułeś ciepło i grzanie? Daj znać
@Jakis_Leszek:

Z synefryną, a dokładniej sinterolem, trzeba ostrożnie podchodzić do tematu. Ja wielkich kłopotów nie miałem - poza problemem ze spaniem ale to raczej sporadycznie się zdarzało - Wszystko jednak zależy od organizmu, u mnie nie było sensacji ani też takiego przypływu energii jak po dmha z dzisiaj.

Kreatyny używasz?


Ta, mam białaczko biotecha z kreatyną i kazeiną w składzie. W sam raz na noc po ostrym treningu.

Ciekawe ktora z