Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie jak się rozwinęła sztuczna inteligencja! Nie tylko jest w stanie dodawać codziennie Toto - Africa na stronie ze śmiesznymi papieżami, ale umie też robić świetne paczki w #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim Mikołajem okazał się @micke i spisał się na medal, bo paczka jest naprawdę świetna!

Jak wziąłem paczkę do rąk to była dość ciężka. Pomyślałem sobie co on, kamieni mi tam nawkładał do środka? No i nawkładał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znalazłem w niej dwa worki podłoża do hydroponiki. Do tego osłonka mieszczące w sobie dwie hydroponiczne doniczki oraz wskaźnik poziomu wody, nawóz, kilka paczek nasion i tematyczną książkę. Tutaj szczerze mówiąc nie pamiętam czy pisałem coś o tym na wykopie, ale jakiś czas temu właśnie zainteresowałem się nieco tematem hydroponiki i aktualnie mam kilka Alokazji w hydroponice. Nawóz, który dostałem też miałem w planie kupić, ale jakoś szkoda mi było płacić za wysyłkę przy kupnie samego nawozu XD

Drugim elementem paczki były klocki, Bukiet Kwiatów z serii botanicznej, więc dalej paczka zostaje w klimacie roślinnym :D

Prezent świetnie skrojony pode mnie, bardzo mi się podobał. Sprawił mi już dużo radości przy rozpakowywaniu, przy składaniu klocków będzie jeszcze więcej radości, a kolejna porcja na wiosnę przy wysiewaniu nasion ( )

Wesołych Świąt dla Ciebie mój Mikołaju, dla organizatorów i pozostałych uczestników zabawy ʕʔ

#pokapake #rosliny
Pobierz Fishuur - Nie uwierzycie jak się rozwinęła sztuczna inteligencja! Nie tylko jest w st...
źródło: comment_1671638667tDMBxhqp1F8vpTNq6Gr8Ob.jpg
  • 12
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: czosnek niedźwiedzi, kocimiętka, rukiew wodna, pietruszka ( ͡° ͜ʖ ͡°) naciowa i płomień afryki. Miałem już kiedyś dwie sztuki innych Delonixów, ale niestety jak poszły już w któryś swój sen zimowy to z niego nie wstały ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@faramka: ( )
Pobierz Fishuur - @wysuszonyszkieletkostny_czlowieka: czosnek niedźwiedzi, kocimiętka, rukiew...
źródło: comment_1671639471faW3ayNDWK2N5rguV72oy0.jpg