Wpis z mikrobloga

@boa_dupczyciel: problem polega na tym, że do dekodowania zdejmowali folię i później nieudolnie ją sklejali. U mnie tylko BH był zdekodowany bez otwierania. W dodatku w Epicu rozjeżdża się batch pomiędzy flacha i pudełkiem. Honour dostałem niedokodaowany, za to z etykietą z omanu a batchem UK. A oni śmią twierdzić że produkt jest nówka nieśmigana z oficjalnej dystrybucji i mam #!$%@?ć. Powinni to sprzedawać jako rozpakowane a nie pełnowartościowy produkt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pietruchoowy: no bo pewnie się zły wydrukował albo przebijali numery. Standard arab practice.
Chcecie zachodnie perfumy to nie mozecie ich znieść jak nie mają parametrów :D
Chcecie parametry kupujecie araba ale tolerujcie ze to wciaz arab czyli kraj z wielbłądami i ludźmi w turbanach, soki są mieszane w glinianym garze (ʘʘ), pudełka mają przebijane numery.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Beniowski: agreed, dlatego była dobra promka. Sok jest legit, beach hut po kilkunastu godzinach na skórze wciąż dobrze wyczuwalny. Ja bym przymknął oko na machlojki z batchami. Ale ofc jak coś jeszcze sie nie zgadza i podejrzewasz ze w środku jest woda wlana to zwrot instant