Wpis z mikrobloga

@Striker9993: Jest mega problem. U nas w przychodni ludzie przychodzą z dziećmi i wbijają się między innymi pacjentami. Nie pochwalam tego, ale rozumiem co to znaczy nie dostać się z chorym dzieckiem do lekarza. Z tego co nam dzisiaj lekarka mówiła na sor na wrzoska czeka się ok 10/12h, większość dzieci nie zostaje przyjęta ze względu na brak miejsc
@Striker9993 po wizycie. Na pokładzie zapalenie oskrzelików, rsv, zapalenie ucha i zaczyna się coś dziać w krtani. Jak się pojawią duszności to szpital. Doktor Panda radzi, żeby na sor jechać na Szpitalną, bo nie ma kolejek, a jak odmówią przyjęcia to dzwonić po policję, bo nie mają prawa odmówić przy objawach duszności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ElectroNICK: Tak. To jest chore, żeby to był, aż taki problem. Nawet prywatnie.
Służba zdrowia w tym kraju jest w opłakanym stanie i taka sytuacja jak teraz mnie tylko w tym uświadcza.

@latte_macchiato zdrowia dla bombla. Mi przed chwilą udało się przez znajomych, znajomych wcisnąć młodego na jutro na wizytę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ciemnienie: teleporady są dobre jak potrzebujesz, aby wystawili ci z skierowania na badania przed wizytą u konkretnego specjalisty. Leczenie kaszlu, duszności przez telefon to nie leczenie. Swojego czasu przy covido paranoi kazano mi nagrywać kaszel na telefon i wysłać maila do lekarza...