@MLGkunek: Francuzi też XD osobiście miałbym mniejszy ból dupy o ten finał gdyby to się skończyło 0:2 dla Argentyny. Przegrany mecz i tyle. Jak już jest tak blisko jak karne to ból dupy zawsze większy, bo w teorii oczywiście to tylko karne i każdy może wygrać. Żeby nie było, Francja sama sobie utrudniła sytuację nie grając nic do 70 minuty, udało się odrobić bo Mambeppe umie pół sytuacji zamienić na gola
@ProEloKox: Gdyby Francja była taka dobra to przy stanie 2-2 by sami próbowała skończyć ten mecz zwycięstwem. Tylko po co? Lepiej oddać inicjatywę Argentynie i czekać niewiadomo na co. Trójkolorowi atakowali praktycznie tylko gdy przegrywali (nie licząc samej końcówki dogrywki).
@MLGkunek True, Benzema był w świetnej formie. Z innej strony, ja nie rozumiem po co Deschamps uparł się na Dembele. Oczywiście sie nie znam, ale po obejrzeniu wszystkich meczów Francuzów z wyjątkiem tego z Tunezją, Dembele nie grał kompletnie nic i jeszcze sprokurował durnego karnego w finale. Nigdy nie rozumiałem fenomenu gościa który popełnia błąd za błędem przy dryblingach/wyjściu z piłką i więcej słyszy się o tym jak gra w Fortnite'a niż
@ProEloKox: Dembele tak samo gra w Barcelonie. Nie wiem co decyduje, że taki antytalent jest podstawowym graczem FC Barcelony i Reprezentacji Francji.

Rabiota też bym zastąpił jakimś młodym, perspektywicznym graczem. On może nie jest zły na przeciętnych rywali, ale na pewno nie jest to gracz który pociągnie drużynę jak jej nie będzie szło.
@ptt_: mieli jakieś sytuacje i mogli to skończyć przed dogrywką Francuzi. W samej dogrywce jednak mieli przy stanie 3-3 taką patelnię, że karnych nie powinno w ogóle być. Girouda zabrakło imo
@Quardoz: No, to z rękawicą było kretyńskie.
Zapytany dlaczego to zrobił powiedział: "– Zrobiłem to, ponieważ Francuzi mnie wygwizdali – powiedział, po czym dodał: – Nie radzę sobie z arogancją."