Wpis z mikrobloga

Myślę, że moderacja powinna się kiedyś wziąć za ruskich troli rozpowszechniających kacapską dezinformację i ich masowo #!$%@?ć z tego miejsca.


@Mitur: A co ci osiołku nie pasuje w tym wpisie? Nie można sobie dyskutować, bo się jakiś mitur posra? Nikt nie napisał, że to prawda.
  • Odpowiedz
osiołku na takie dywagacje o kacapskich generałach by ci żyłka pękła że dowodów nie ma


@bombastick: Przypomnij mi to ile razy z kolegami załapaliście fejka o śmierci Gierasimova? Jak tam zabity dowódca armii powietrznej, który przeszedł na emeryturę 2 lata wcześniej? Szojgu dalej jest warzywem po zawale? Putin umarł już na raka? No ale to wcale nie podobna xD. Nie zapominajmy też o śmierci wargonzo, bo przecież każdy rudy w okopie
  • Odpowiedz
A co ci osiołku nie pasuje w tym wpisie? Nie można sobie dyskutować, bo się jakiś mitur posra? Nikt nie napisał, że to prawda.


@Szinako: Ktoś tu niedawno opisywał te wasze białruskie-ruskie "dyskusje" na mirko. Widocznie miał rację. Zajmij się swoim krajem a nie moim.
  • Odpowiedz
Przypomnij mi to ile razy z kolegami załapaliście fejka o śmierci Gierasimova?


@Szinako: przypomnisz mi jakiś mój wpis w którym łykam to o czym piszesz? Czy znowu zapomnisz?
  • Odpowiedz
przypomnisz mi jakiś mój wpis w którym łykam to o czym piszesz? Czy znowu zapomnisz?


@bombastick: Nie no zapomniałem, to ruscy wrzucali fejki o zabitych generałach, ty zawsze oczekiwałeś dowodu, prawda? xD
Pamiętasz jak ja ciebie prosiłem, żebyś pokazał jakiś dowód na swoje oskarżenia? No właśnie, tak więc turlaj dropsa i idź coś napisz o śmierci Putina czy tam innego rosyjskiego banana.

I w tym wpisie nikt nie pisał że ten
  • Odpowiedz
@Voltix: Czytałeś wpis? Wykopek wrzucił informacje i zadał pytanie i zrobił ankietę, w której możesz wybrać kilka odpowiedzi.
To się znacznie różni od syfu, który wrzucaliście prosto z ukraińskiej propagandy typu "Gierasimov zginął w ataku" Tutaj masz pytanie. Wiem że dla was ciężko dojrzeć różnice gdy nie ma "SBU twierdzi" xD
  • Odpowiedz