Wpis z mikrobloga

@Malvo: Wczoraj jechałem na rowerze, miałem pierwszeństwo ale jakiś kierowca mnie nie zauważył i nie zaczął zwalniać. Ja go oczywiście widziałem i wiedziałem ze może nie zdążyć wyhamować, ale miałem to w d....
Stety albo niestety w ostatniej chwili walnal po hantlach i zatrzymał sie jakies 30cm przede mną.
@Itachi_Uchiha: Uwierz mi, że nie ważne jakie op ma życie, to nie chciałby mieć raka. Osoby które tak piszą zapewne nigdy nie miały styczności z tym ścierwem. Ja niestety z tym gównem znam się aż za dobrze także zamilcz, dzbanie. Druga sprawa, to nigdzie nie napisałem, że op kłamie na temat swojego życia, tylko odniosłem się do tego raka. Czytaj ze zrozumiem.
Ja niestety z tym gównem znam się aż za dobrze także zamilcz, dzbanie.


@Wezwoguleicstont: gościu czemu mnie obrażasz to po pierwsze a po drugie też wiem sporo na ten temat i mówie, że nie można wszystkich wrzucać do jednego wora, jest część ludzi która ucieszyłaby się na tą wieść, to jest po prostu zwykła statystyka, matematyczna pewność, że istnieje takie grono ludzi.
robaczku

Miłego dnia


@Wezwoguleicstont: obrażasz a potem życzysz miłego dnia, stawiasz siebie w centrum wszechświata i swoją opinię jako jedynie słuszną, nawet nie starasz sie zrouzmiec jak inni widza swiat i dlaczego maja odmienna opinie. Dobra koniec z tym portalem papa, oczywiście masz racje a jestem kretynem