Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich, szukam auta w widełkach 60-70k, chciałbym jakieś fajniejsze autko, mam opcje zakupu od kolegi BMW 328i, 2016 rok, 100k przebiegu, xdrive, super stan, auto bardzo mi się podoba zarówno w środku jak i zewnątrz, jednak mało znam się na motoryzacji dlatego szukam pomocy u was. Co o tym aucie myślicie, czy jest obarczone dużym ryzykiem dużych nakładów finansowych, czy warto je kupować? Może wypowie się jakiś posiadacz czy poleca owy model?
#samochody #bmw
  • 31
  • Odpowiedz
mamy najwidoczniej kompletnie inne definicje fajności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Atreyu: Oceniam auto przez pryzmat tego co dostałem i tyle. Auto jak na ten budżet fajne moim zdaniem. Sam mam swoje teraz dłubnięte na 277 KM/460 Nm i jakoś tak mi się fajnie jeździ. Więc swoją fajność oceniam tak na 8/10. Tylko troszkę pali ;)

nie wierzę, że murzyn czy meksyk z placu widząc w miarę świeże
  • Odpowiedz
Sam mam swoje teraz dłubnięte na 277 KM/460 Nm i jakoś tak mi się fajnie jeździ.


@hyperlink: na mnie nie zrobisz wrażenia ( )

U mnie koło 400KM/650Nm, wcześniej miałem kilka aut 250-270KM i nie wszystkie były fajne. Ot zwykłe szybsze dupowozy. Sama moc to nie wszystko, choć w swoim N54 będę celował na 600+ po zmianie sprężarek

Na fajność składa też się buda, dźwięk (przy
  • Odpowiedz
@Atreyu: Spoko, rozumiem i nie taki był zamiar. Inny punkt odniesienia, który wynika z punktu siedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) W obecnych czasach budżet 60-70 tys. zł w BMW nie pozwala na zbyt wiele tak po prostu. Pamiętaj tylko, że dla kogoś fajnym autem może być dupowóz ze 150 KM, bo ktoś się przesiadł z wozidła, które miało 80 KM.
  • Odpowiedz
@hyperlink: No właśnie przesiadam się ze starego lwa 90km xD rozważam jeszcze Ew A3 8v 1.8/2.0, ale BMW wyglada dla mnie bardziej świeżo. BMW kolegi faktycznie ściągnięte ze stanów, ale byłem świadkiem jak była naprawiana, z jaką dbałością, bo była robiona pod prywatne auto dla mojego kumpla, jedyny mankament to fakt ze robił rozrządu, ale to mogę wliczyć w koszt zakupu i zrobić go za te 4/4.5k.
  • Odpowiedz
@sobekparalotniarz: Mając jednak wiedzę odnośnie silnika N20 to poszukałbym jednak B48 mimo wszystko, skoro się przesiadasz z90 konnego potwora to 320i powinno też Cię zadowolić, tylko sprawdź dokładnie co kupujesz, bo 320i były i N20 i B48.
  • Odpowiedz
@sobekparalotniarz: N26 to praktycznie to samo co N20, jedyna różnica to to, że jest przystosowany do cieplejszego klimatu. Dotykają go dokładnie te same bolączki co N20. Silnik nie jest polftowy, tylko buda. Szukałbym B48. Wyższa kultura pracy, ekonomiczniejszy i praktycznie bezproblemowy.
  • Odpowiedz