Wpis z mikrobloga

Boxdel: Słuchajcie, mam dla was swietne ogłoszenie. Już w środę wpadnie do nas mój najlepszy przyjaciel... Amadeusz Ferrari. Wiem, że mówiłem, że miał wpaść Meduska, ale kilka spraw w kuluarach się zesnowballowało i się nie uda.

Ulfik: Noo, Amadi to kocur

Boxdel: Także czekamy aż Ferrarka wyląduje z powrotem w Polsce i wpada do nas na przegląd newsów, będziecie mogli pozadawać jakieś pytania. My z Amadim jesteśmy naprawdę dobrymi kumplami, pomagał nam od pierwszych edycji Fame.

Już też nie piszcie "XD" na czacie, my z Medusą nie jesteśmy jakimiś nie wiem... turbo ziomkami. Czasami tak jest w świecie influ, że coś się nie uda dopiąć i tyle.

#famemma
ezma - Boxdel: Słuchajcie, mam dla was swietne ogłoszenie. Już w środę wpadnie do nas...

źródło: comment_1671557169WKgaAVQtwLmBNoHatX2uwG.jpg

Pobierz
  • 17
@ezma: Słuchajcie, no ja się tyle znam z Amadim. Na samym początku rzeczywiście mieliśmy relacje biznesową, ale w tym momencie przeszło w taką relacje, że to nie są zwykłe relacje biznesowe. Prywatnie też się widujemy i nie po to żeby nagrać na odcinek. Śmiało mogę nazwać Amadiego moim dobrym przyjacielem