Wpis z mikrobloga

Chciałbym życzyć wszystkim wesołych świąt, chciałbym również pozdrowić wszystkich, z którymi bezsensownie szitpostowałem, plusowałem i tych, których minusowałem. Spędziłem 12 lat na mirko i przeżyłem wiele afer, w tym 2 zbożowe #pdk. Widziałem wiele nieuczciwych działań ze strony moderacji, ale teraz mi się ulało. Portal stał się tubą propagandową dla jednej strony z mocnym wsparciem ze strony właścicieli. Bycie częścią społeczności na której wykop bezpośrednio zarabia byłoby w sprzeczności z moimi wartościami.

Wykop wybrał stronę i tak jak PiS działa tylko w swoim interesie a nie swoim użytkowników. Nie czuje już przynależności z wami.


#orlen #usunkonto #niepozdrawiam
  • 1
  • Odpowiedz
W #!$%@? smutne stary, też tu siedzę pół swojego życia i ciężko mi się z tym pogodzić jak kaczor może zawładnąć nawet wykopem. Jeszcze niedawno wydawało się to nie do pomyślenia. Moderacja miała różne odpaly ale teraz ewidentnie się sprzedali albo mają na nich jakieś haki. #!$%@? wie, ale jest to przykre, ale przede wszystkim przerażające, że odbiera się wolność słowa. Odczuwam coś w rodzaju obrzydzenia.
  • Odpowiedz