Wpis z mikrobloga

#gwarancja #reklamacja
#kiciochpyta
Orientujecie się może ile razy muszą mi wymienić sprzęt lub jego element na gwarancji/rma, żebym mógł dostać zwrot kasy.
Sprawa wygląda tak, mam klawiaturę mechaniczną, całkiem fajną jednak ma jedną zasadniczą wadę - mianowicie, notorycznie wycierają mi się klawisze, albo robi się na nich taki jakby odcisk palca i przez to przebija światło. Strasznie to wkurza a boję się, że jak zostanę z tą klawiaturą to po gwarancji też się będzie pojawiał taki problem, wiadomo mieć 2xx zł a nie mieć 2xx zł to już ponad 4 stówki.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cilthal: A więc tak na gwarancji czegoś takiego nie ma. Dwa kazała przeczytać gwarancję i sprawdzić czy tam nie ma jakiegoś zapisu. A najlepiej to skorzystać z rękojmy nie z gwarancji. I przy rękojmie masz możliwość odzyskania kasy :)

http://www.federacja-konsumentow.org.pl/n,196,1256,113,1,rekojmia--czego-moze-zadac-konsument.html

- Gdy żądamy zwrotu pieniędzy (odstępujemy od umowy) – sprzedawca może najpierw niezwłocznie rzecz wymienić lub usunąć wadę, ale tylko jeden raz. Jeżeli rzecz była już wymieniana albo choć raz
  • Odpowiedz