Wpis z mikrobloga

XDD Kolokwium na studiach. Zapomniałeś że jest dzisiaj, ale a końcu coś tam umiesz z wykładów. Przychodzi kolokwium, gość podaje 3 pytania. Gdy zauważa że koleżanka korzysta z telefonu, mówi że można korzystać z telefonu i notatek. Każdy więc przepisywanie z telefonu ile się da.. Po oddaniu kartek mówi że każdy ma 4.5 albo 5 w zależności od ilości obecności na wykładach xDDDD Studiowanie w tym kraju to żart, nawet kurczak z różna mógłby mieć inżyniera. #studbaza
  • 77
@oba-manigger: jak byłem studentem to marzyło mi się żeby była jakaś instytucja która trzyma uczelnie za mordę i nie pozwala na takie rzeczy. Pal licho jak to jest w tą stronę, gorzej jak w drugą - jedna z koleżanek nie zdała egzaminu bo wykładowca stwierdził że w sumie to umie na tróję ale chciałby ją jeszcze raz zobaczyć bo jest ładna więc daje jej dwóję. Nie przekręcam tu nic a nic
@oba-manigger: Na drugim roku dostajesz profesora który w 1980r. wydał książkę w nakładzie 200sztuk i żeby zdać kolokwium musisz odpowiedzieć i rozwiązać zadania dokładnie tak jak jest w książce. Książka to jakaś legenda i mit bo nawet na chomikuj jej nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziekan zawsze powtarzał nam że studiowanie to głownie polega na wytrwałości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Michail20: no co ty teraz to przecież do matmy bez kalkulatora się nie podchodzi, a co do histori OPa to totalnie nic dziwnego, wręcz bym powiedział że fajny wykładowca skoro wystarczyło na wykłady tylko chodzic xd
@oba-manigger fajnie tam macie. Tymczasem u mnie. Chodzenie na wykłady nic nie daje. ( mi to pasuję bo i tak na nie chodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ) ściąganie nic nie daje bo w większości to samo liczenie. Uczysz się na to gowno przez tydzień. A nie zdajesz bo w pierwszej linijce źle przepisałeś dane z tablicy. Typowi wynik się jie zgadza także
@oba-manigger: mógłbyś gdzieś to zgłosić i zrobić aferę, ale ci to pasuje więc zgłosiłeś na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspierasz te patologie, trudno - już za parę lat będziesz na nią płacił gruby hajs w podatkach i co miesiąc będziesz wspominał na co idą te pieniądze ʕʔ
  • 2
@dawid131 Profesorzy wypaleni zawodowo czy profesorzy "30 lat temu były to najciekawsze zajęcia na całeh uczelni" to też duży minus tych uczelni. Pomimo że prezentacja to w większości nieaktualna bo większość rzeczy/środkow została już usunięta z użytku.