Wpis z mikrobloga

Maja @majakstasko czy rozmawiałaś już z @sawardega kiedy ma zamiar wywiązać się ze swojego zobowiązania odnośnie karmy dla schroniska? Mam na myśli przekazanie karmy za KILKASET TYSIĘCY ZŁOTYCH, do którego zobowiązał się ponad półtora roku temu, gdy przed swoimi walkami obiecał przekazać CAŁOŚĆ ze sprzedaży PPV ze swojego reflinka na ten konrketny cel.
Do dzisiaj nie wywiązał się z tego zobowiązania licząc, że ludzie o tym zapomną.

PS: Czy skontaktowałaś się z którąś z dziewczyn z tego filmu "Boobsmana"? Wygląda to na molestowanie seksualnie, mam nadzieję, że nagłośnisz ten temat. Wymuszone "przepraszam" Sylwka to jedno, a konsekwencje prawne to drugie. Pomimo upływu lat, Sylwek nie poniósł żadnych konsekwencji z promowania patologicznego zachowania względem kobiet na polskich ulicach.

Źródło filmu: youtube.com/user/wardegasa

#famemma #highleague #primemma #twitch #polskiyoutube #wardega
Papileo - Maja @majakstasko czy rozmawiałaś już z @sawardega kiedy ma zamiar wywiązać...
  • 25
Złapanie kogoś w miejscach intymnych bez zgody tej osoby ale "przez ubranie" jest według Ciebie czymś w porządku bo przez ubrania? Gdyby facet podszedł do Ciebie i złapał dla żartu za krocze śmiałbyś się z tego "żartu" bo przez spodnie? Nie sądzę.


@Phyrexia: Malo tego wrzucił to na publiczną platformę bez ocenzurowania wizerunku i na końcu wideo zachęcał chłopaków do "badania" swoich koleżanek.
@Jestemkoksupotezny: On nie może. Wedle prawa takie zdarzenie może zgłosić jedynie osoba poszkodowana z tego co pamiętam. Ale mam dla ciebie dobry pomysł - powtórz to. Wszyscy się będziemy śmiać jak ciebie zakują w kajdany. Bo niestety taka prawda że 10 lat temu takie rzeczy były dopuszczalne, ale brak refleksji i zwykłe"oj to było dawno" świadczy o tym że jest to mocno niepokojące.
@Jestemkoksupotezny: Według prawa za takie bezprawne obmacywanie możesz dostać parę miechów w więzieniu. Podchodzi to pod tzw inną czynność seksualną, i dobry adwokat udowodni że w takim wypadku doszło do tzw innej czynności seksualnej bo obmacywanie części intymnych podchodzi pod to.