Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej pytanie jakich wiele na tym portalu . Gdzie szukać kobiety w moim przedziale wiekowym. Mam 21 lata ,nie studiuje ,pracuje.W pracy oczywiście kobiet w nie mam.Z wyglądu długie włosy wzrost 170 ,szczupły a z twarzy chyba trche taki femboy/oskarek. Miałem kompleksy z powodu wzrostu. W sumie do czasu aż nie zacząlem próbować randkować.Może opisze krótko moje randkowe perypetie i ktoś mi coś doradzi. Na początku poszedł Tinder i tu było pierwsze zaskoczenie prawie 800 par. Na tindera wchodziłem co pare dni a prem miałem dopiero po 400 parach cos koło tego. Ale Tinder to nie moja bajka ,spotykalem tam tylko wariatki z problemami psychicznymi /okultyski itp.Gra nie warta świeczki by pozbierać sobie pary jak pokemony ,wiekszosc nie odpisywała a te ktore pisały do mnie były dziwne jak pisałem wyżej. Dostałem też oferty seksu ale przez pewną sytuacje w zyciu nie zaryzykowałem spotkania. Tą sytuacją była jedna dziewczyna ,która podrywała mnie w realu ,aczkolwiek kiedy okazało sie że leczy sie psychiatrycznie i ma jakies zaburzenia wystraszyłem sie troche ,na szczeście sama nie chciala kontynłować znajomości po tym jak okazało sie ,że ma chłopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z powodu kompleksu wzrostu próbowałem startować do kinksterek z pozytywnym rezultatem ,aczkolwiek one chciały tylko seksu i ale już samo to ,ze komus sie spodobałem było dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem.Zmotywowało mnie to do popracowania nad sobą i poprawiło pewność siebie.Ale ostatecznie nic z tych kobiet nie wyszło a nie wiem gdzie szukać jakiś normalnych ,które nie miały by takich problemów. Kinksterki również mogą być aczkolwiek wiem ,że żadnej normalnej raczej nie spotkam. Wiekszość chce tylko seksu lub są jakieś psychicznie niezrównoważone .Różne dziwne relacje też u nich wystepują typu otwarte zwiazki/poligamia i problemy psychiczne z depresjami w pakiecie.Przez co nawet ochota na seks czy randki z nimi mi przeszła. Ja jestem monogamistą i nie chciałbym sie dzielić kobietą ,obrzydza mnie to.
Na koniec musze pierwszy raz przyznac wykopowi racje rzeczywiście bedąc niskim trzeba startować do kobiet równych/wyższych przynajmniej w moim przypadku takie mnie chciały a te małe miały wyje...
Licze na jakis rady by w końcu udało mi sie wejsć w związek ,bo to najwyższy czas z kimś spróbować i czuje że tego chce.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #randkujzwykopem #tinder #pytania

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a14c41ba11279a731b2523
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
Na początku poszedł Tinder i tu było pierwsze zaskoczenie prawie 800 par. Na tindera wchodziłem co pare dni a prem miałem dopiero po 400 parach cos koło tego.


@AnonimoweMirkoWyznania: jesli przy tej ilosci nikogo sensownego nie poznałęś, to sobie odpuść wszystko i skup na pracy :p

Ja po miesiacu nie miałem nawet 100 par, a i tak udawało się kogoś w miare sensownego pozać (co prawda i tak nic nie wyszło,
OP: @Ksut_Melodi W sumie może być tak jak piszesz. Chociaż przynajmniej seksualnie musiałem sie spodobać bo jedna typiara rozchyliła przedemną nogi.Ale pewnie byłem potraktowany jako taka seksualna zabawka .Moje pytanie brzmiało gdzie szukać normalnych bez zaburzeń psychicznych itp Inna typiara chciała coś w stylu zwiąku nawet jakis podchody robiła ale odpuścilem ją z powodu jej problemów psychicznych. Pózniej znalazła sobie jakiegos typa i chyba nadal coś próbowała pisząc dziwne teksty.Ale odpuściłem