Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego #rozowepaski tak łatwo odchodzą od facetów? Na początku gadają jak natchnione, takie zainteresowane. A potem? Nie minie jakiś czas i nagle taka różowa chce zakończyć bez powodu znajomość. W tej sytuacji nie ma znaczenia, czy ma faceta czy też nie. Byłem takim rozmówcą w przypadku gdy taka dziewczyna miała faceta albo i go nie miała. Dlatego nie rozumiem o co tu chodzi? Nagle po czasie dziewczyna potrafi przestać lubić faceta ot tak bez powodu? Jak to jest? Ja mogę rozmawiać z taką dziewczyną godzinami i całe życie - ale w żadnej mierze nie potrafię zrozumieć dlaczego nagle po paru miesiącach czy tam prawie roku nagle taka dziewczyna przestaje z facetem rozmawiać? Czy różowe są tylko i wyłącznie interesowne gdzie mają tylko jeden cel jakim jest znalezienie faceta i tylko z takim facetem rozmawiać? Przecież przyjaźń damsko-męska również jest jak najbardziej spoko. Tylko szkoda, że to ja jestem bardziej takową przyjaźnią zainteresowany a nie różowe.

Albo może się we mnie zauroczyły/zakochały - a że ja nie wykazywałem wcale nimi zainteresowania (bo mnie interesowała tylko przyjaźń) tak one przeżyły w związku z tym zawód i odeszły?

Powiedzcie proszę różowe jak to widzicie. Chętnie poznam powody z Waszej "różowej" ;) perspektywy. Bo moja niebieska coś wyczerpała pomysły.
Jak się też ogólnie zapatrujecie na coś takiego jak przyjaźń damsko-męską? Czy jest to dla Was coś co nie istnieje? A przyjaźń interpretujecie jako "ławkę rezerwową" faceta w razie gdyby Wasz obecny facet z którym jesteście w związku rzucił? Lecz gdy ten nie wykazuje Wami zainteresowania to odchodzicie od niego? Bo chyba to jest najbardziej prawdopodobna teza którą wywnioskowałem na podstawie osobistego doświadczenia.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #oswiadczenie #zalesie #po30

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a183ebba11279a731b2c56
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: a może nie wyczuwają, że zależy Ci na przyjaźni. w sensie, myślą, że robisz długie podchody do jakiegoś związku, a nie, że traktujesz je jak koleżanki
z mojego doświadczenia wynika, że jest grupa facetów, która to robi - sama mając wielu kumpli (tak ich przynajmniej traktowałam), po długim czasie dowiadywałam się, że oni jednak gdzieś tam po cichu czegoś ode mnie chcieli. przez to teraz bardzo krytycznie podchodzę do kwestii
@AnonimoweMirkoWyznania moim zdaniem przyjaźń damsko męska występuje bardzo rzadko. Najczęściej jednak jedna strona w końcu czegoś od drugiej będzie chciała. A gdy to wyrazi to ta druga osoba się odsunie albo rozpadnie się samoistnie jak będa mieć własne życie bardziej interesujące i wystąpi brak czasu na taka przyjaźń. Mając faceta mało kobiet chce mieć faceta przyjaciela i na odwrót - na co komu ta nuta zazdrości u partnera (najczęściej jednak jest jakiś
@AnonimoweMirkoWyznania: To się zdarza we wszystkich znajomościach, nie tylko damsko-męskich. Ludzie mają coraz mniej czasu, zmieniają się albo znajomość z jakiegoś powodu przestaje im się podobać i się urywa.

Nawet ostatnio kilka narzekało na mikro, że w spokoju pomidorów nie może kupić, bo wiecznie je ktoś zaczepia :p


@KarolDawid: Ale wiesz, że to nie dotyczy wszystkich, prawda? Dla mnie to jest jakaś abstrakcja xD
OgnistyOnkolog: @lexico: nie no - w związku to już trzeba sobie porządnie zasłużyć. Wiem coś o tym, bo miałem znajomych którzy to mieli :) zawsze szło się dogadać w tej materii z różową i było ok.
@rozowatoxa:

a może nie wyczuwają, że zależy Ci na przyjaźni. w sensie, myślą, że robisz długie podchody do jakiegoś związku, a nie, że traktujesz je jak koleżanki


No i co? To jest powód
OgnistyRogal: @KarolDawid:

Bo mają za duży wybór. Kobieta aktualnie nic nie musi.

Nawet ostatnio kilka narzekało na mikro, że w spokoju pomidorów nie może kupić, bo wiecznie je ktoś zaczepia :p


Wiem jak jest. Sam jestem tego świadkiem jak inni faceci zaczepiają dziewczyny. Ja jak zaczepiam to od razu spotykam się z odrzuceniem ;) takie życie.

Ten sam problem dotyka mężczyzn, którzy mają powodzenie u kobiet, więc lekko nie jest
CharyzmatycznaProgramistka: @larine:

- czas nie jest z gumy


dobrze, to można chociaż raz w tygodniu lub raz w miesiącu znaleźć czas na odpowiedź tłumacząc to drugiej stronie. Czy teraz mamy zerwać kontakty z przyjaciółmi tej samej płci lub z rodziną i jedynie spędzać czas ze swoim partnerem? Nie rozumiem tego.

w życiu bardziej liczy się posiadanie partnera niż kolegi do pogaduszek;


Ja uważam inaczej. Nie chcę mieć dziewczyny, ale chcę
ZbożowaPrzyjaciółka: > To się zdarza we wszystkich znajomościach, nie tylko damsko-męskich.

A skąd. Ja normalnie rozmawiam i nie pomyślałem aby z jakąkolwiek dziewczyną którą znam urwać kontakt.

Ludzie mają coraz mniej czasu


XD? To znaczy, że dzień im trwa krócej?

zmieniają się


no jeszcze powiedz, że globalne ocieplenie jest albo, że nie ma bezrobocia i wszyscy pracują na dwa etaty dzięki temu

albo znajomość z jakiegoś powodu przestaje im się podobać