Wpis z mikrobloga

Wardega na ostatnim live mowil m.in., zeby nie dokuczac medusie na twitchu. Przeciez on musial miec swiadomosc, ze ludzie beda przekorni. Po jego slowach krytyka ogra oczywiscie wzrosla. Zaczal mowic o streamach Ferrariego w jaki sposob mozna go wladowac na bana. Mowil, ze wystarczy ktos kto bedzie chcial zrobic Amadiemu na zlosc i np. pokaze kutange. Mial tez inne pomysly. Nie wspomne o nitrozyniaku, ktorego non stop laduje na mine. Sam tez wyciaga brzydka maje, zeby jeszcze bardziej ja nakrecic. On jest najwiekszym szkodnikiem i gdyby te jutuberki myslaly tak jak wlodarze Fame'u, to juz dawno temu pocisneliby zwyrolowi. Niektorzy nadal mysla, ze brudas z tymi swoimi smiesznymi fanami cos znacza. No i mam nadzieje, ze HL odwdzieczy mu sie za te gadki, ze on nie kupi ppv na kolejna gale i poniekad namawial do tego swoje kundelki z watahy. On i brzydka maja, to najwieksi szkodnicy w necie. Pod plaszczykiem dobrego uczynku manipuluja i klamia. Dziwne, ze jeszcze zaden wiekszy jutuber nie uderzyl piescia w stol (albo w cos innego) i nie zaczal im robic pod gore.
#famemma #wardegacword
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BoooG była taka akcja kiedyś na konferencji fame mma albo w wywiadach po konferencji, że wyciągnął jakąś informację o zawodniku, którą uzyskał w prywatnej rozmowie. Strasznie był tu jechany, że jest toksykiem który zgrywa kolegę prywatnie a potem używa tych informacji żeby robić syf. Może ktoś przypomni o co chodziło, bo ja niestety nie pamiętam
  • Odpowiedz
@mewten: bronil zyniaka smiejac sie za kazdym razem z jego walk? Bronil zyniaka mowiac, ze po banie zle postepowal? A moze pomogl mu zadajac pytania, na ktore dziwne ze mlekolak odpowiadal ale ma nauczke w postaci gifow jak plakal - co zwyrol tez analizowal: plakal czy nie plakal? Hmm. Fajny kolega, ktory chcial walki z mlekolakiem, bo pewna wygrana.
  • Odpowiedz