Wpis z mikrobloga

To co się wydarzyło jest niesamowite ()

Tak więc Amber Heard płaci 0 dolarów z własnej kieszeni, nie ma umowy o zachowaniu poufności i może mówić, co chce, o tym się wydarzyło, bez nakazu sądowego.

Depp wydał łącznie 26 milionów na oba procesy.
Przyciśnięty przez nowych prawników Heard, podpisał ugodę, która go totalnie pogrąża.

Heard po rozwodzie miała umowę o poufności, a teraz nie ma.

Jest zupełnie wolna

podomka - To co się wydarzyło jest niesamowite (。◕‿‿◕。)

Tak więc Amber Heard płaci...

źródło: comment_1671523287bamJIpmxGIjspEkzzlXTi9.jpg

Pobierz
  • 126
@podomka: ale wiesz, że brak umowy o poufności nie znaczy, że może go pomawiać i zniesławiać? To dalej pozostaje nielegalne i naraziłaby się tym na kolejne pozwy cywilne.


@etutuit: Ma prawo mówić, ze ja był. Amber wygrała jeden pozew. Ława przysięgłych orzekła, ze pobicie nie było mistyfikacja, a wiec uznali, ze naprawdę ja pobił.
@podomka: Hello! Sama Heard przyznała na Instagramie, że ta ugoda to dla niej porażka. Przyznała również, że cała sprawa doprowadziła ją niemal do bankructwa. Kto więc wygrał? Mało kto będzie chciał zatrudnić Amber po takiej aferze. Co innego Deppa: już nawet producent "Piratów z Karaibów" napisał, że w sumie fajnie by było jakby Johnny wrócił. Do tego w przyszłym roku robi sobie objazd największych festiwali z Hollywood Vampires. Heard się totalnie
@podomka: Nigdzie nie napisałem, że Depp wraca do "Piratów" - napisałem, że producent chciałby jego powrotu. Co jest prawdą. Zanim zaczniesz więc komentować, to na spokojnie przeczytaj co w ogóle chcesz skomentować. Ta ugoda to zwycięstwo Amber? Sprawdźmy jej ostatnie posty: "to była bardzo trudna decyzja", "to nie był mój wybór", "straciłam wiarę w wymiar sprawiedliwości", "moje życie legło w gruzach", "ława przysięgłych uwierzyła mojemu byłemu mężowi". Rzeczywiście: Depp na kolanach.
@podomka:

Jak jednak wskazuje zagraniczna prasa, Amber Heard mogły skłonić do podpisania ugody znacznie gorsze niż początkowo zakładali jej prawnicy rokowania dotyczące apelacji. Nie bez znaczenia wydaje się też konieczność wniesienia przez aktorkę kaucji w wysokości 8,35 mln dolarów, by sąd ponownie rozpatrzył sprawę.