Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Nudzę się troszkę w przerwie od pracy to pomyślałem, że może poodpowiadam na jakieś ewentualne pytania z kategorii #japonia (bo tu obecnie mieszkam) i #pkp (bo tam pracowałem, w PKP Intercity) i #kolej (bo tu też pracowałem, w Kolejach Dolnośląskich).

Jeśli macie jakieś pytania z kategorii praca konduktora, kierownika pociągu czy mieszkania w Japonii to śmiało piszcie, a może z połączenia tych obu (jako, że zdobywam świeże doświadczenia w świecie kolejowym w Japonii) to chętnie się poudzielam.

zdu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ama
Pobierz Shishu - Nudzę się troszkę w przerwie od pracy to pomyślałem, że może poodpowiadam na...
źródło: comment_1671510128TE3985Nj5Q6IgFslPNAmou.jpg
  • 45
@Ommadawn: nie no, nie jest xD w sensie sa sieciowki z sushi ale to nie jest takie samo danie co w Polsce, sushi to raczej danie wypadowe ze znajomymi i ceny tez nie sa male, ALE nie powiem Ci konkretnie, bo nigdy w Polsce Sushi nie jadlem XD. w ogole jesli chodzi o dania obiadowe to takie gotowe posilki do pracy kosztuja ~20 zlotych, pizza 23cm to juz koszt 40 zlotych,
@robie_bota: mam babe japonska i od tego momentu juz na to zainteresowanie nie zwracam uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) duzo od mordy zalezy, ale nawet moj kumpel brzydal, tez Polak, znalazl sobie dziewczyne tutaj wiec mysle ze kazdy ma szanse i pewnie sa one wieksze niz w Polsce.

nie, nie mialem okazji jeszcze spotkac sie z rasizmem
@Shishu: jak znalazłeś pracę? (przez jakieś biuro pośredniczące?)

ile się uczyłeś języka by go znać w stopniu pozwalającym na wyjazd i pracę?
polecasz (lub nie polecasz) jakieś kursy i książki?