Wpis z mikrobloga

Robiłem porządki na kompie i trafiłem na tą cringową fotkę z wakacji. O co chodzi? Już wyjaśniam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hel od zawsze cierpiał na małą ilość ogólnodostępnych miejsc postojowych i dużą ilość tych płatnych. Jak ktoś daje więc ofertę wynajmu 'apartamentu z miejscem parkingowym', jest to nie lada gratka.

Jednak sporo z najemców tych miejsc tak naprawdę nie ma i na porządku dziennym jest rezerwowanie ogólnodostępnych (np. na osiedlu) za pomocą... krzeseł lub butli z wodą. Przyjeżdża klient, właściciel przestawia butlę i zaleca, żeby ją odstawić na miejsce po odjechaniu co by mieć pewną miejscówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpodludzi #heheszki #januszebiznesu #polska #samochody #humorobrazkowy
Pobierz ATAT-2 - Robiłem porządki na kompie i trafiłem na tą cringową fotkę z wakacji. O co c...
źródło: comment_1671456563zjPaEUmNpuavzJLDb4TrdI.jpg
  • 8
@ATAT-2: pamiętam takie akcje sprzed 10-15 lat. Zawsze dotyczyły mniejszych miejscowości lub osób pochodzących z małych miejscowości/wiejskiej mentalności/urodzonych przed '70, bo w ich głowach nadal jest przeświadczenie, że to zaradność I niepisana rezerwacja miejsca jako "moje, bo zawsze tu staję".
W tym roku po raz pierwszy od wielu lat, w Warszawie, zdarzyło mi się tego doświadczyć. Gdyby to było krzesło, to pół biedy - ja się przepychałam z kobietą na publicznym