Wpis z mikrobloga

Człowiek zamawia coś miesiąc przed wigilią żeby na spokojnie dotarło przed świętami. Tutaj jednak wkracza @morele_net które sukcesywnie przesuwa mi datę wysyłki zamówionego przeze mnie produktu, pomimo tego że na stronie można go kupić z dostawą na "pojutrze". Na zapytania odpowiadają formułkami w stylu: "W systemie widnieje że wyślą za X, jak wyślą, to będzie wysłane". Serdecznie dziękuje drogie @morele_net że teraz przed świętami nie mam ani prezentu, ani kasy, bo zapłaciłem przed wysyłką.

#zalesie #morele #zakupy #swieta
szalonyoguras - Człowiek zamawia coś miesiąc przed wigilią żeby na spokojnie dotarło ...

źródło: comment_1671455799SlkQD06Leu45KI9lxytavv.jpg

Pobierz
  • 3
@szalony_oguras: Nie kupuj nic w tym guwnosklepie, ja na mikołajki (jeszcze w listopadzie) zamówiłem produkt to po kilku dniach napisali, że go nie ma, ale jest podobny i to wyślą. Zgodziłem się. Pomylili się i wysłali mi jakieś kartki dla dzieci o wartości 1/10 zamówienia. Przepychałem się kilka tygodni żeby to odebrali i wysłali to co zamówiłem. Odebrali po kilku tygodniach i teraz napisali, że wybrany produkt niedostępny i odeślą hajs