Wpis z mikrobloga

Jak wy wplatacie trening siłowy do boksu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Boksuje trzy razy w tygodniu, ciąglę się uczę podstaw i techniki. Po rozgrzewce, tarczach i workach jestem już do umycia więc nie wyobrażam sobię jeszcze dźwigać czegokolwiek xD
Sobota basen z młoda, ndz odpoczynek.
Chętnie bym wrócił do ciężarów chociaz raz w tygodniu zrobił jakiś FBW ale nie wiem czy robić to kosztem jednego treningu bokserskiego czy spiąć się i iść w niedzielę ale wtedy słabo widzę regenerację.
#boks #sport #sportywalki #silownia
  • 4
@Crisu: przed kontuzją robiłem zapasy 2x w tygodniu bjjx4-5 i siłka x3. Tak jak pisze kolega 2 treningi dziennie czasem przez to wychodziły i ja do tej objętości kilka miesięcy dochodziłem bo na początku też sie czułem jak gowno
@Crisu: 4 brygadowka, fizyczna robota. 2/3x boks, 2/3x silka fbw .. dwa, trzy razy bo zalezy jakie mam zmiany w robocie wtedy albo ide na boks, a jak nie mkge to silownia. Silka wjezdza w dni wolne od boksu. Do wszystkiego trzeba dochodzic powoli, stopniowo bo latwo sie #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crisu: jako trener przygotowania motorycznego zwykle u trenujących sporty walki kilka razy w tygodniu daje 2 dni fbw z periodyzacja sprzężona ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie da się to ładnie poskładać, przy 3 treningach w rygodniu masz jezcze 2dni w tygodniu na przygotowanie motoryczne. Czasem się robi 2 treningi dziennie z odstępem 10h ale na początek ja bym powoli dokładał objętości I dodał jeden trening motoryki w