Wpis z mikrobloga

#!$%@?.jpg, 85 odpowiedzi do mnie i jeszcze więcej komentarzy po wylądowaniu. Na początku miałem ochotę podpisywać, ale jak zobaczyłem, że w jednym z pierwszych komentarzy których nie widziałem ktoś już #!$%@? że zna ludzi co mogliby mnie kupić i oni to i tamto to #!$%@?, odpuszczam xD
Pozdro600
groger - #!$%@?.jpg, 85 odpowiedzi do mnie i jeszcze więcej komentarzy po wylądowaniu...

źródło: comment_1671467776LNamQCilOjTlc31JnC2ZSS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Polskie lotniska


@groger:
Tam zazwyczaj są ceny widoczne, zatem jeśli ci nie odpowiadają, nie kupuj. Natomiast jeśli kupiłeś, nie płacz na Wykopie.
No, chyba że chcesz pokazać, że cię stać. Ale to niefortunną formę chwalenia się wybrałeś.
  • Odpowiedz
nie, latam dość często, ale za każdym razem jestem pod wrażeniem tych cen


@groger: Jesteś pod wrażeniem a jednak kupujesz.
Biznes im się spina, a często widuję ponad połowę miejsc zajętych w tych barach więc po co mają obniżać ceny by tworzyć kolejki?
Pamiętaj, że na takich lotniskach przewalają się ludzie blisko średniej krajowej jak i milionerzy, wszystkim nie dogodzisz a dla milionera te ceny nie są
  • Odpowiedz
@groger: protip: na wiekszosci lotnisk sa znizki pracownicze. Jak zobaczysz w kolejce kogos z lotniskowym identyfikatorem to popros, czy nie kupilby Ci czegos ze znizka, w takim maku rok temu np. zestaw big mac na znizce pracowniczej to 14zł
  • Odpowiedz