Wpis z mikrobloga

@Tutusiek: nie, po prostu taki komentarz jest w co drugim wpisie na tym tagu xD

a ja zadałem proste pytanie, ale skoro dla Ciebie to lizanie dupy to chyba brakuje Ci piątej klepki xD
  • Odpowiedz
@malinq: Jeśli od razu stwierdzasz że jestem nieukiem bo przytoczyłem temu kretynowi sytuację którą on współtworzył dla wyświetleń, i zamiast jakkolwiek odpowiedzieć czym to się różni to od razu zablokował, to chyba tobie brakuje piątej klepki XD
  • Odpowiedz
Jeśli od razu stwierdzasz że jestem nieukiem


@Tutusiek: nie stwierdziłem tego wcześniej, tylko zadałem pytanie które wziąłeś za bardzo do siebie, bo albo faktycznie jesteś nieukiem, albo masz takiego kija w dupie, że wszystko bierzesz do siebie (co również nie wyklucza bycia nieukiem)

Spytałem Cię, czy wchodzisz w dyskusję z każdym (nieukiem) kto pulta się na Twitterze xD Bo mi by się nie chciało np.
  • Odpowiedz
Nie wchodzę w dyskusję z każdym nieukiem, dlatego dobranoc


@Tutusiek: po napisaniu do mnie 4 razy piszesz, że nie wchodzisz w dyskusję z nieukiem xD

nigdy nie widziałem, żeby ktoś tak szybko potwierdził moją tezę xD
  • Odpowiedz
@malinq: No tak, dyskutowałem sobie z nieukiem na innym serwisie i jak mi to napisałeś to jednak stwierdziłem, że nie będę i dlatego dobranoc, nigdzie nie napisałem, że jesteś nieukiem, ale jak widać mogłem bo nim jesteś (do czego sam się właśnie przyznałeś)
  • Odpowiedz
@Tutusiek: daj mnie jeszcze na czarno tak jak jakiś były youtuber-streamer Cię zablokował to już będą himalaje hipokryzji xD

ale się zesrałeś gościu, nie połam sobie czaszki przy tych fikołkach, dobrze wiemy o co chodziło xD

jakbyś tego nie pisał do mnie to twoje tłumaczenie miałoby resztki sensu, a tak przynosisz tylko wstyd sobie i swoim nauczycielom xd
  • Odpowiedz
@malinq: O jeju ale się głupio-mądry chłopaczek zesrał na serwisie ze śmiesznymi obrazkami bo coś poszło nie po jego myśli i nie ma argumentów XDD zablokuj mnie jeszcze teraz jak twoi wielcy idole z pompa teamu
  • Odpowiedz